Kapat
A+ A-

SON DAKİKA: Beşiktaş'tan Negredo açıklaması

Beşiktaş'ın İspanyol santrforu Alvaro Negredo'nun kulüpten izin almadan Al-Nassr ile görüştüğü açıklandı.
Yayınlanma tarihi: 16 Eylül 2018 Pazar, 17:30

Al-Nassr ile anlaşan ve sağlık kontrollerinden geçmek için Dubai'ye gitmek üzere Atatürk Havalimanı'na giden Alvaro Negredo'nun gidişinden Beşiktaş yönetiminin haberdar olmadığı ortaya çıktı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Beşiktaş Hukuk İşlerinden Sorumlu Yönetici Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ''Negredo'ya gitmesi için biz onay vermedik. Kendisi bugün sağlık kontrolünden geçmek için gitmiş. Haberimiz olduktan sonra havaalanına A takım idari işler sorumlusu Erdinç Gültekin'i gönderdik ve imza beyannamesi aldık. Yarın akşam saat 17:00'de idmanımız var. Negredo bu idmana çıkmazsa hukuki süreci başlatmamız için gerekli olan tüm tedbirleri aldık. Başkanımızın da söylediği gibi istediğimiz şartlarda bu transfer sonuçlanırsa bu iş biter ama aksi durumda hukuki yollara başvuracağız. Bugün izin günü olduğu için Negredo istediği yere gidebilir, burada bizim müdahale yetkimiz zaten yok. Ama yarın saat 17:00'deki idmana kadar vakti var. Aksi durumda üzerimize düşeni yaparız'' diye konuştu.

Al-Nassr kulübüyle senelik 7 milyon Avro'ya anlaşan ve mutlaka gitmek isteyen Negredo'nun, transfer işlemlerini hızlandırmak için böyle bir yola başvurduğu iddia ediliyor.

Cumhuriyet İMECESİ