Kapat
A+ A-

Nani: Tek hedefimiz kazanmak

Fenerbahçe'nin Portekizli yıldızı Luis Nani, Braga maçının önemine değinerek kazanmak için maça çıkacaklarını söyledi.
Yayınlanma tarihi: 9 Mart 2016 Çarşamba, 12:27

[Haber görseli]

Fenerbahçeli oyuncular Luis Nani, Fabiano Ribeiro ve Alper Potuk, UEFA Avrupa Ligi Son 16 Turu'nda oynanacak Braga maçı için hazırlanan maç günlüğü kitapçığına açıklamalarda bulundu.

NANİ: "SAHADA KAZANMAK İÇİN OLACAĞIZ"
Portekizli oyuncu Luis Nani, bu karşılaşmanın kendileri için sezonun en önemli maçlarından olduğunu vurgulayarak, "Stadımızın tıklım tıklım dolu olacağını düşünüyorum, taraftarlarımızın da desteğini alarak iyi bir mücadele ortaya koyacağımıza inanıyorum. Bu maç bize sezonun geri kalanı için çok şey kazandırabilecek bir maç, o nedenle sahada kazanmak için olacağız" dedi.

FABIANO: "KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ"
Sarı-lacivertli kaleci Fabiano, Braga mücadelesinin önemine değinerek, "Takımımız her geçen gün biraz daha kendini geliştiriyor, en yüksek motivasyon ile biz bu sahada olacağız. Tabii ki rakibimize saygıda kusur etmeyeceğiz, bizim için olumlu olacak bir sonuç almak istiyoruz. Maçın sonuna kadar taraftarlarımızın desteğinin arkamızda olacağından eminiz. Kendi sahamızda oynuyoruz ve biz bu maçtan iyi bir sonuç almak için her şeyi yapacağız" açıklamasını yaptı.

ALPER: "GOL YEMEDEN MAÇI KAZANMALIYIZ"
Kurada çok güçlü rakipler arasında Braga ile eşleştiklerini hatırlatan Alper Potuk ise, "Braga da güçlü bir ekip. Avrupa Ligi'nde geçtiğimiz senelerde final oynamış bir ekip. Ben diğer rakiplere göre daha şanslı bir kura çektiğimize inanıyorum. Daha güçlü rakipler de olabilirdi. İnşallah ilk maçımızı evimizde oynayacağız. Taraftarlarımızın her zamanki gibi yoğun desteği ile gol yemeden maçı kazanmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ

Cumhuriyet Arşivi Gazete Kupürlerinde:

Alper Potuk