Sinop’ta 'Hayır' paylaşımı yapan hakem açığa alındı... "Yıldırım Demirören'in 'Evet' demesi suç değil ama..."

Sinop’ta 3 yıldır hakemlik yapan İlker Şahin, sosyal medya hesabında “hayır” içerikli paylaşım yaptığı için açığa alındı.

Yayınlanma: 24.03.2017 - 13:19
Abone Ol google-news


Sinop’ta 3 yıldır hakemlik yapan İlker Şahin, sosyal medyada yaptığı “hayır” içerikli paylaşımı siyasi içerikli olduğu gerekçesiyle açığa alındı. Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu tarafından aranarak açığa alındığı bildirilen Şahin’in yazılı bildirim yapılması talebi ise tehditle karşılık buldu. “Hakemliğin yanar sen hiç bir şey yapmadan bekleyeceksin” denilen Şahin, Sendika.Org’a yaptığı açıklamada fikirlerinin sonuna kadar arkasında olduğunu belirtti.

DEMİRÖREN 'EVET' İÇİN BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ

Çifte standart uygulandığını söyleyen Şahin; “Yıldırım Demirören’in Türkiye Futbol Fedarasyonu Başkanı olarak kamuya açık bir şekilde “evet” açıklaması yapması suç değilken benim bireysel sosyal hesaplarımdan yaptığım açıklamalar mı yoksa “hayır” demem mi siyasi propaganda olarak karşıma çıktı. Eğer “evet” deseydim belki de ödüllendirilecektim. Ben fikirlerimin sonuna kadar arkasındayım hayır, hayır,hayır!” dedi.
(Sendika.Org)


Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler