Kapat
A+ A-

Haliç'teki 3 köprü, yarın gece kapatılacak

İBB, yarın gece yapılacak çalışamalar nedeniyle 3 köprünün bir süre kapatılacağını açıkladı. Sürücülerin alternatif güzergahları tercih etmeleri istendi.
Yayınlanma tarihi: 6 Ağustos 2018 Pazartesi, 18:54

[Haber görseli]

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yapılacak bakım onarım çalışması ve deniz trafiği nedeniyle Yeni Galata Köprüsü, Atatürk Köprüsü ve Haliç Metro Köprüsü’nün, yarın gece 1 ile 4 saat arasında değişen sürelerle araç ve yaya trafiğe kapatılacağı açıkladı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklama şöyle:

“Çevre Koruma Daire Başkanlığı Deniz Hizmetleri Müdürlüğü tarafından Atatürk Köprüsü’nde bakım onarım çalışması yapılacak olup aynı zamanda Atatürk ve Yeni Galata Köprüleri UKOME kararı gereği deniz trafiğine açılacak. Bu sebeple Atatürk Köprüsü 07 Ağustos 2018 Salı günü saat 00.30’dan 04.30’a kadar araç ve yaya trafiğine kapatılacaktır.

Aynı zamanda Atatürk ve Yeni Galata Köprüleri Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME) kararı gereği saat 02.30’dan 03.30’a kadar deniz trafiğine açılacağından dolayı kapalı olacak. Köprülerin gerek bakım onarım, gerekse deniz trafiğine açılması nedeniyle araç ve yaya trafiğinin alternatif güzergahlardan sağlanması gerekmektedir.”

KÖPRÜLERİN KAPALI OLACAĞI SAATLER

– Yeni Galata Köprüsü: 02.30-03.30

– Atatürk (Unkapanı) Köprüsü: 00.30-04.30

– Haliç Metro Köprüsü: 02.30 – 03.30

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler