A+ A-

Haluk Levent: Edis'i döveceğim!

Şarkıcı Haluk Levent, meslektaşı Edis’le ilgili soruya, “Artık çok oldun. Valla döveceğim Edis’i” diyerek esprili bir cevap verdi.
Yayınlanma tarihi: 24 Ağustos 2018 Cuma, 12:31

[Haber görseli]Kurduğu AHBAP Derneği’yle son dönemde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atan Haluk Levent, Onedio isimli dijital platformda sevenlerinden gelen soruları yanıtladı.

Yeğeni şarkıcı Edis'in kuzeniyle evli olan dolayısıyla akraba gibi olduklarını söyleyen Levent, “Kim daha yakışıklı?” sorusuna, “Edis, kim? Şöyle bana bakın. Geçen Edis’i gördüğümde, ‘Bak böyle güzel güzel çıkıyorsunuz. Seni döverim’ dedim. Kızlar Edis’le fotoğraf çektirmek istiyorsanız, Haluk Abi’nizle iyi geçinin” cevabını verdi. Ardından, “Senin ne kadar yardımsever ve iyi kalpli olduğunu biliyoruz. Güzellik yapıp Edis’le beni tanıştırır mısınız?” yorumuna şarkıcı, “Artık çok oldun. Valla döveceğim Edis’i” diyerek güldürdü.

"EDİS, HALUK ABİSİNİN HİMAYESİNDE"

Haluk Levent, geçtiğimiz kış twitter hesabından yaptığı paylaşımla Edis'le akraba gibi olduklarını esprili bir dille açıklamıştı: Benim yeğen Edis'in kuzeni ile evli. Bu sebeple akraba gibiyiz. Kısaca Edis, Haluk abisinin himayesinde. Ona kötü konuşan bana konuşmuş olur , döverim.

[Haber görseli]

Cumhuriyet İMECESİ

En Çok...

okunanlar

yorumlananlar

beğenilenler