Yolcuyu kaçıran taksiciden skandal ifade: Çok güzel kızdı dayanamadım, giymeseydi o şortu

Antalya’da yolcuyu kaçıran taksici tutuklandı. Taksicinin kendini savunmak için, ''Çok güzel kızdı dayanamadım, çok alkollüydü, ne yapayım giymeseydi o şortu…” dediği belirtti.

Yayınlanma: 17.08.2018 - 11:23
Abone Ol google-news

Antalya'da yaşanan olayda, taksicinin aracına binen yolcuyu kaçırmaya çalıştığı, yolcunun ise kaçırılmaktan arkadaşlarına attığı mesaj sayesinde kurtulduğu iddia edildi. Bu iddiayı Posta gazetesindeki köşesine taşıyan Candan Tolga Işık, tutuklanan taksicinin “Çok güzel kızdı dayanamadım, çok alkollüydü, ne yapayım giymeseydi o şortu…” dediğini de belirtti.

Işık’ın bugün Posta’da "Dolar nasıl 5.74'ü gördü?” başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili kısmı şöyle:

"Hadise dün gece Antalya’da yaşandı. Bir kadın Antalya’da taksiye biniyor. Taksici alakasız yollardan gitmeye başlayınca kadın şüphelenip arkadaşlarına 'Bu adam beni kaçırıyor, yardım edin' diye mesaj atıyor. Genç kadın aynı anda arkadaşlarıyla mevcut konumunu da paylaşıyor. Arkadaşları polise haber verip taksiye yetişiyor ve önünü kesiyorlar. Taksiciyi bir temiz dövüyorlar. 40 küsur yaşlarındaki taksici ifadesinde kendisini şöyle savunuyor (!): 'Çok güzel kızdı dayanamadım, çok alkollüydü, ne yapayım giymeseydi o şortu...' Öğrendim ki taksici dün tutuklanıp cezaevine gönderilmiş."

 

 


En Çok Okunan Haberler