23 Nisan yüzme festivali

Yüzme Federasyonu tarafından organize edilen ''23 Nisan Yüzme Festivali'' başladı.

23 Nisan 2011 Cumartesi, 09:23
Abone Ol google-news

Ankara Üniversitesi Yüzme Havuzu'nda düzenlenen festivalde, 278 erkek, 282 kız sporcu mücadele etti. Festivalin ilk gününde yarışmalarda dereceye giren sporcular ve kulüpleri şöyle:

11 yaş 50 metre serbest erkekler:

1-Kayra Sızanlı (FMV Işık) 31.502
2-Erol Arda Doğu (Gazi Üniversitesi) 31.803
3-Arda Bahsi (İzmir Işıkkent) 31.97
12 yaş 50 metre serbest erkekler:

1-Berk Yenici (Bursa Kolejliler) 29.14
2-Can Çıkrıkcı (Galatasaray) 29.15
3-Doruk Kaymakçıoğlu (Antalya Koleji) 29.25
11 yaş 400 metre serbest erkekler:

1-Doğu Alpay (İzmir Üniversitesi) 5.09.40
2-Berkant Üçkamer (TSYD) 5.19.92
3-D.Gündoğdu (Antalya Akdeniz Koleji) 5.22.64
12 yaş 400 metre serbest erkekler:

1-Osman Barış Türker (Bursa Örnek Koleji) 4.52.19
2-Oğulcan Kızıltepe (TSYD) 4.55.65
3-Ümitcan Güreş (Marmara Koleji) 4.56.65
11 yaş 200 metre sırtüstü erkekler:

1-Hasımcan Osmanyaran (İstanbul Yeşilyurt) 2.46.50
2-Gökmen Saydam (Kocaeli Yıldızlar) 2.46.64
3-Kürşat Yılmaz (Samsun Su Sporları) 2.49.69
12 yaş 200 metre sırtüstü erkekler:

1-Osman Barış Türker (Bursa Örnek Koleji) 2.35.88
2-Bora Sağıroğlu (Marmara Koleji) 2.38.40
3-Berkan Çeviş (Pamukkale Üniversitesi) 2.40.14
11 yaş 50 metre kurbağalama erkekler:

1-Fikrettin Bulut (İst.Avrupa Yüzme İht.) 38.41
2-Mert İsmail Kaya (Eğe Üniversitesi) 40.41
3-Kerem Günevi (Bursa Örnek Koleji) 40.78
12 yaş 50 metre kurbağalama erkekler:

1-Ataberk Celasun (Ankara Başkent Çankaya) 36.91
2-Ahmet Yılmaz (Galatasaray) 37.17
3-Ediz Ünal (Bursa Kolejliler)37.73
11 yaş 200 metre kurbağalama erkekler:

1-Fikrettin Bulut (İst.Avrupa Yüzme İht.) 3.08.41
2-Cem Tener (Fenerbahçe) 3.13.54
3-Poyraz Tuncer (Fenerbahçe) 3.13.93
12 yaş 200 metre kurbağalama erkekler:

1-Ataberk Celasun (Ankara Başkent Çankaya) 2.51.08
2-Doğukan Tunceroğlu (Pamukkale Üniversitesi) 3.00.77
3-Karahan Baysal (İzmit Işıkkent) 3.05.81
11 yaş 100 metre kelebek erkekler
1-Egemen Semerci (Ege Üniversitesi) 1.12.10
2-Seçkin Eren Tamküpeli (Edirne Gençlik Spor) 1.12.63
3-Erol Arda Doğu (Gazi Üniversitesi) 1.15.51
12 yaş 100 metre kelebek erkekler:

1-Deniz Cansen (İst.Avrupa Yüzme İht.) 1.09.97
2-Efe Yenigün (Galatasaray) 1.12.40
3-Kayra Dernek (Ankara Üniversitesi) 1.12.40
11 yaş 50 metre serbest kızlar:

1-Deniz Türkeş (Bursa Örnek Koleji) 31.52
2-Sude Örer (ENKA) 31.92
3-Gülce İrem Yakan (Ankara Başkent Çankaya) 32.12
12 yaş 50 metre serbest kızlar:

1-Defne Karaman (Fenerbahçe) 30.02
2-Sıla Aksu (ENKA) 30.43
3-Gonca Oğur (Kınalıada Su) 30.47
11 yaş 400 metre serbest kızlar:

1-Ayşenur Acar (Bursa Olimpik Kulaçlar) 5.06.69
2-Sevval Ay (Antalya Koleji) 5.08.65
3-Sude Gonca (Galatasaray) 5.28.00
12 yaş 400 metre serbest kızlar:

1-Dilara Nur Demirtaş (Ankara Başkent Çankaya) 5.05.95
2-Ekin Velioğlu (Gazi Üniversitesi) 5.11.47
3-Mine Gökçen (FMV Işık) 5.13.90
11 yaş 200 metre sırtüstü kızlar:


1-İnci Bayramiçli (Galatasaray) 2.44.03
2-İlayda Kargın (Balıkesir Karesi) 2.46.69
3-Ece Er (Ankara Başkent Çankaya) 2.47.44
12 yaş 200 metre sırtüstü kızlar:

1-Asude Kopuz (Galatasaray) 2.34.96
2-Melis Gedik (Kocaeli Yıldızlar) 2.44.74
11 yaş 50 metre kurbağalama kızlar:

1-Başak Azman (Bursa Örnek Koleji) 38.46
2-Elif Erdal (Ankara Başkent Koleji) 39.38
3-Aylin Elif Gökçe (Gazi Üniversitesi) 39.41
12 yaş 50 metre kurbağalama kızlar:

1-Nil Jasmin Sınar (Ankara Başkent Çankaya) 36.92
2-Yüksel Deniz Özkan (Fenerbahçe) 37.21
3-Melisa Kumlalı (Kocaeli Ferdi) 38.01
11 yaş 200 metre kurbağalama kızlar:

1-Elif Erdal (Ankara Başkent Çankaya) 3.03.73
2-İdil Tüfekcioğlu (Balıkesir Karesi) 3.04.17
12 yaş 200 metre kurbağalama kızlar:

1-Nil Jasmin Sınar (Ankara Başkent Çankaya) 2.54.89
2-Yüksel Deniz Özkan (Fenerbahçe) 2.57.18
3-Melisa Kumlalı (Kocaeli Ferdi) 2.59.15
11 yaş 100 metre serbest kızlar:

1-Betül Gündoğdu (İstanbul Yeşilyurt) 1.17.14
2-Bilge Tonya (Samsun OMÜ 55) 1.18.30
3-Melike Hıçkıran (Pamukkale Üniversitesi) 1.21.40
12 yaş 100 metre serbest kızlar:

1-Zeynep Ölçer (Galatasaray) 1.12.94
2-Sezin Eligül (Fenerbahçe) 1.13.04
3-İlkim Reyhan Sertoğlu (Gazi Üniversitesi) 1.15.82