Adaylara imaj taktikleri kitabı

MHP, yerel seçimlere hazırlık çerçevesinde adaylara yönelik el kitapçığı hazırladı, Üretken Belediyecilik Vizyon Belgesi'ni güncelledi.

29 Eylül 2018 Cumartesi, 21:30
Abone Ol google-news

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin başkanlığında gerçekleştirilen MHP kampında, belediye başkan adaylarına “dikkat çeken” öneriler geldi. Bahçeli’nin genel başkan olduktan sonra “beyaz çorap giyilmesini yasaklaması” akıllarda yerini korurken, profesörler ve iletişim bilimciler tarafından adaylara yönelik hazırlanan el kitabında “pazar günleri kravat takmayın, koyu renk takım elbise giymeyin, tıraşsız halkın önüne çıkmayın, her gün 30 dakika yalnız bir odada hayal kurun, gerektiğinde vitamin takviyesini alın, ikramlarda adaçayı, yasemin gibi bitki çaylarını tercih edin” gibi yeni “imaj taktikleri” verildi.

MHP’nin, “yerel seçimlerde AKP’yle ittifak ve af konularını görüşmek üzere” iki günlük kampı dün Kızılcahamam’da başladı. Kampta, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve AKP ile ittifak görüşmelerini yürüten Sadir Durmaz “yerelde ittifak” ile ilgili, Hukuk İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız “af teklifi” ile ilgili, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emin Haluk Ayhan da “Türkiye ekonomisi” ile ilgili sunum yaptı.