Asena Atalay'a bir kötü haber daha

Anlaşmalı olarak boşanan Caner Erkin ve Asena Atalay arasında sular durulmuyor. Caner Erkin, boşanma sonrası farklı sebeplerle mahkemelik olduğu Asena Atalay hakkında sessizliğini bir kez daha bozdu. Ünlü futbolcu bu kez avukatı aracılığıyla konuştu Asena Atalay'ın tedbir talebi reddedildi.

11 Nisan 2017 Salı, 09:20
Abone Ol google-news

 

Asena Atalay, eski eşi Caner Erkin'e oğulları Çınar'ın eğitim, sağlık ve tatil giderlerini karşılamadığı iddiasıyla 461 bin TL’lik icra takibi başlatmıştı.

Asena Atalay, bu davanın yankıları sürerken, Caner Erkin'in evlilik birliği içinde edindiği malların paylaşımı için bir kez daha mahkemeye başvurdu. Ayrıca eski eşinin tüm mal varlığına tedbir konulmasını talep etti.

CANER SUSKUNLUĞUNU BOZDU

Hürriyet'in haberine göre; davaların Asena Atalay’ın lehine sonuçlandığı yönündeki haberler karşısında bu kez Caner Erkin avukatı aracılığıyla suskunluğunu bozdu. Caner Erkin'in avukatı Emrah Pamuk şunları söyledi:

"7 Nisan’daki duruşma sonrasında Asena Atalay'ın sanki Caner Erkin aleyhine açmış olduğu tüm davalarda haklı göründüğü ve davaları kazandığı şeklinde haberler çıkmıştır. Söz konusu dava henüz sonuçlanmadığı gibi Asena Atalay’ın Caner Erkin’in BJK kulübündeki ve bankalardaki alacaklarına tedbir uygulanması talebi reddedilmiştir.

Bir diğer konu Asena Atalay’ın oturduğu evden çıkartılması. Bu, Caner Erkin’in kiraları ödemediği için evden tahliye ediliyormuş gibi basında yer almıştır. Ancak Caner Erkin, mecbur olmamasına rağmen tüm kiralarını ödemiştir. Kira sözleşmesinin bitmesinden dolayı mal sahibi tahliye işlemlerini başlatmıştır.''

Caner Erkin'in Şişli'de 2, Balıkesir Ayvalık'ta 1, Gömeç'te 6 gayrimenkul, 2015 model Porsche, 2014 model 2 Mercedes, 2015 model Bombardier, Mercedes ve Land Rover cipi var.