Asıl sevgiye ihtiyacı olana sen ne yaptın?

Yüce Divan oylaması için TBMM Genel Kurulu'na ilk gelen Erdoğan Bayraktar oldu. Bayraktarın "Siz de beni sevin, sevgiye ihtiyacım var" sözleri Bayraktar'ın asıl sevgiye ve ilgiye herkesten çok ihtiyacı olan kanser hastası Dilek Özçelik'i akıllara getirdi.

20 Ocak 2015 Salı, 16:28
Abone Ol google-news

Bayraktar, "Konuşmak istiyorum, hâlâ da istiyorum. Ama yakın arkadaşlarım, dostlarım konuşmamamın daha hayırlı olacağını söylediler. Arkadaşlar sizi sevdiğim için bunu açıklıyorum. Siz de beni sevin, sevgiye ihtiyacım var." dedi.

Erdoğan Bayraktar'ın bu sözleri 2013 yılında kendisinden yardım isteyen ilgi ve şevkate muhtaç Kanser hastası bir genç kızın çığlıklarını hatırlattı.

Bakan'dan yardım istedi, dilenci yerine kondu - VİDEO

Dönemin Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, kanser tedavisi gören ve kendisinden ilaçlarının temini için yardım isteyen üniversite öğrencisi genç kızın cebine para koyup, ilaçları kendisinin almasını istemiş ve 'düşürme' diye uyarmıştı.

Kendisine dilenci muamelesi yapıldığını söyleyerek alınan üniversiteli kız Selimiye Camii’nde namaz kılıp çıkan Bakan Bayraktar’a giderek, "Ben dilenci değilim, tedavim için yardım istedim" diye cevap vermiş cebine konulan parayı Bayraktar’ın eline tutuşturup ağlayarak uzaklaşmıştı.

Bayraktar'ın bugün yaptığı açıklama sonrasında sosyal medya kullanıcılarından 'sevgiye ihtiyacı olan Dilek Özçelik'e sen ne yaptın" soruları yankılandı. 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER! İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Haber görseli