Avrupa'da kura heyecanı

Şampiyonlar Ligi play off turunda mücadele edecek olan Beşiktaş ve UEFA Avrupa Ligi play off'una kalma başarısı gösteren Kardemir Karabükspor ile Trabzonspor'un rakipleri bugün belli oluyor.

08 Ağustos 2014 Cuma, 00:56
Abone Ol google-news

İsviçre'nin Nyon kentinde TSİ 13:00'te başlayacak olan kura çekimi Cumhuriyet.com.tr'den anbean takip edilebilecek.

Trabzonspor kuraya seribaşı olarak katılırken Karabükspor aynı şansı elde edemeyecek. UEFA Şampiyonlar Ligi play-off maçları 19-20 ve 26-27 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL RAKİPLERİ

Zenit St Petersburg (Rusya)

Porto (Portekiz)

Arsenal (İngiltere)

Napoli (İtalya)

Bayer Leverkusen (Almanya)

KARABÜK VE TRABZON'UN MUHTEMEL RAKİPLERİ

Karabükspor'un muhtemel rakipleri:

Olympique Lyon (Fransa), Inter (İtalya), Tottenham (İngiltere), PSV (Hollanda), Villarreal (İspanya), Twente (Hollanda), Metalist Kharkiv (Ukrayna), PAOK (Yunanistan), Celtic* (İskoçya), Brugge (Belçika), Dnipro (Ukrayna), Panathinaikos (Yunanistan), Sparta Prag (Çek Cum.), Mönchengladbach (Almanya), Real Sociedad (İspanya), Young Boys (İsviçre), Dinamo Zagrep (Hırvatistan), Lokomotiv Moskova (Rusya), Rapid Wien (Avusturya), FC Zürih (İsviçre), Nacional Funchal (Portekiz), Maccabi Tel-Aviv (İsrail), Sheriff Tiraspol (Moldova), Hull City (İngiltere), Partizan (Sırbistan), Torino (İtalya), Feyenoord (Hollanda), St.Etienne (Fransa), Rio Ave (Portekiz), Dinamo Moskova (Rusya)

Trabzonspor'un rakipleri:

Elfsborg (İsveç), Debrecen (Macaristan), Omonia Nicosia (G.Kıbrıs), Hajduk Split (Hırvatistan), Grasshoppers (İsviçre), Rostov (Rusya), Krasnodar (Rusya), Rijeka (Hırvatistan), Zwolle (Hollanda), Lokeren (Belçika), Apollon Limasol (G.Kıbrıs), Aktobe (Kazakistan), Asteras (Yunanistan), AEL Limasol (G.Kıbrıs), Agdam Karabağ (Azerbaycan), HJK Helsinki (Finlandiya), Midtjylland (Danimarka), Zimbru Kişinev (Moldava), Astana (Kazakistan), Stjarnan (İzlanda),Petrolul (Romanya), Dinamo Minsk (Belarus), Astra (Romanya), RNK Split (Hırvatistan), Ruch Chorzow (Polonya), Shakhtyor (Belarus), FK Sarajevo (Bosna Hersek), Zorya Luhansk (Ukrayna), Spartak Trnava (Slovakya), Neftçi Bakü (Azerbaycan).