Beyoğlu 'Kendiliğinden' sanata doyacak

4 Ekim - 3 Kasım 2011 tarihleri arasında Beyoğlu'nda gerçekleşecek olan 'Kendiliğinden' adlı resim - heykel sergisi hem içeriğiyle hem 24 saat açık kalma politikasıyla açılış sezonunda ilgi çeken sergiler arasında.

03 Ekim 2011 Pazartesi, 08:46
Abone Ol google-news

24 Sanat tarafından düzenlenen sergiye Beyoğlu Tünel'de bulunan Palazzo Donizetti Hotel ev sahipliği yapıyor. Mecidiye Salonu' nda yer alan bu karma sergiye katılan sanatçılar çeşitli altbaşlıklar altında ortak bir temayı paylaşıyorlar. Doğanın kaçınılmaz bir uzantısı oluşumuzun altını çizen Görkem Dikel, insanın ikincil ilişkilere hapsedilerek ilkel isteklerinden kopuşunu ele alan İspanyol sanatçı Armando Gutiérrez Rabadán, toplumun bireye biçtiği kalıplarla alıp veremediği olan Özer Toraman, yalnızlığa evirip çevirip çeşitli açılardan bakan Gamze Zorlu, kendine ait olmayanla sahici bir münasebet kurulamayacağını söyleyen ve sahip olduğu en ufak şeyi dahi serüveninin başkahramanı haline getirebilen Hazal Özdemir, hayatın kontrol edilemez rutinliği üzerine çalışan Beril Günay , ve moda kavramını inceleyen Filiz Top ;  tuval üzerine yağlıboyalarıyla, Hasan Taylan Tanrıkulu ise heykelle katılırken hepsinin ana teması akışın kendiliğindenliği.

4 Ekim günü saat 19.00 'da gerçekleşecek olan sergi açılışı saat 23.00'de Otto'da devam edecek, Djlerin eşlik edeceği bu After Party' de gelen konuklara shot ikram edilecektir.

24 Sanat'ın düzenlediği bu sergi Beyoğlu Asmalımescit' te bulunan Palazzo Donizetti Hotel Mecidiye Salonu' nda 4 ekim- 3 Kasım tarihleri arasında, adından da anlaşıldığı üzere haftanın her günü 24 saat boyunca sanat izleyicilerine açık olacak. Sanat meraklılarına duyurulur.