Cem Küçük'ten Aydın Doğan'a tebrik

Yandaş gazete Star'ın yazarı Cem Küçük, başta Eyüp Can, Nazlı Ilıcak ve Bülent Mumay başta olmak üzere birçok ismi gönderen Doğan Medya Grubu'ndaki işten çıkarmalara ilişkin olarak, "Sonuç olarak ben kanıtlarıyla ortaya koydum, Aydın Doğan gereğini yaptı. Kendisini tebrik ediyorum" dedi.

26 Aralık 2015 Cumartesi, 20:08
Abone Ol google-news

Yandaş yazar Cem Küçük, "Öte yandan Şirin Payzın, Mirgün Cabas ve Nevşin Mengü hâlâ yaptıkları terör destekçiliğinden ötürü özür dilemediler. Özür dilesinler ve bir daha terör örgütlerine destek vermeyeceklerini deklare etsinler ve yayınlarında bunu göstersinler sorun kalmaz" ifadesini kullandı.

TEHDİTÇİ CEM KÜÇÜK'ÜN O YAZISI

Cem Küçük'ün Star'da "Medyada olanlar ve olması gerekenler" başlığıyla yayımlanan bugünkü yazısında şu ifadeler yer aldı: 

"Öte yandan FETÖ’nün başlıca mensuplarından Eyüp Can hâlâ Doğan Medya’da yönetici konumundaydı. Aynı şekilde FETÖ’nün en azılı ve gaddar tetikçisi Nazlı Ilıcak da Doğan’ın yüksek maaşlı bir elemanıydı. Kendisinin Fethullahçı örgütle alakası olmamakla beraber tıpkı Can Dündar gibi FETÖ’nün emelleri doğrultusunda bu çete ile ittifak kuran Bülent Mumay da sistematik örgüt yandaşı faaliyetlerine devam ediyordu. Doğan Medya’da diğer eleştirdiklerimin yanında bu üçü ayrı bir kriminal konumdaydı. Bunu kanıtlarıyla ortaya koyarak ifade ettim. Aydın Doğan’ın eğer gerçekten FETÖ ile mücadele sözlerinde samimiyse gereğini yapması gerektiğini söyledim. Doğan Medya’dan başta bana bu sözlerim yüzünden küfredenler oldu ama sonra dediğime geldiler. Bugün 'Yozgat kuzusu' haline gelen ama 17 Aralık’ın en büyük Fethullah yandaşlarından biri Ahmet Hakan da en büyük Fethullah karşıtı oldu. 17 Aralık’ın en büyük Fethullah yandaşlarından Cüneyt Özdemir ise şimdilerde yaşıyor mu yaşamıyor mu kimse bilmiyor. Varlığı ile yokluğu bir durumda. Sonuç olarak ben kanıtlarıyla ortaya koydum, Aydın Doğan da gereğini yaptı. Kendisini tebrik ediyorum."