desiBel Ajans’tan sıra dışı etkinlik

desiBel Ajans, Siemens Ev Aletleri’nin ankastre ürünleri için “table mapping” yöntemi ile alışılmışın dışında bir toplantı konseptine imza attı.

11 Ocak 2018 Perşembe, 12:18
Abone Ol google-news

Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımı ve en uygun çözümleri detaycı ve mükemmel bir anlayışla sunan desiBel, Siemens Ev Aletleri’nin ankastredeki öncülüğünü “table mapping” yöntemi ile anlattı. Yarı aydınlık bir ortamda gerçekleştirilen etkinlikte konuklara tüm duyulara hitap edecek bir yemek tasarlandı.

 Mutfakların yaşam alanına dönüşüm hikayesinin masa üzerinde nefes kesici görsel bir kurguyla  sunulduğu “Black Session” etkinliğinde, dış ses hem etkili anlatımı hem de interaktif yönlendirmeleriyle basın mensuplarına, blogger ve iş dünyasının önde gelen isimlerine sofistike bir deneyim yaşattı.

Siemens ankastre ürünlerinin teknolojisi, tasarımı ve performansından ilham alarak kurgulanan  etkinlik, desibel PR ve desibel Event ekiplerinin ortak çalışmaları sonucunda projection mapping ve motion capturing teknolojilerinin bir kombinasyonu kullanılarak hazırlandı. 

desiBel Ajans - Siemens Black Sessions

Künye:

Marka: Siemens Ev Aletleri

PR/Event Ajansı: desiBel Ajans

Marka Yöneticisi: Ayşe Özkaya, Demet Kaptanoğlu

PR Müşteri İlişkileri Grubu: Özlem Gürler, Şebnem Ateş, İnci Doğan, Damla Tüfekçi

Etkinlik Ekibi: Burak Korucu, Berk Güner, Burak Akyunak

Kreatif Direktör: Selçuk Güçer

 Müzik Direktörü ve Aranjör: Çağlar Hepterlikçi