Dursun Özbek'ten şok kupa çıkışı!

Galatasaray Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, konuşmacıların Galatasaray Odeabank’ın kazandığı Eurocup’a değinmemesine tepki göstererek, “Türkiye'ye gelmiş en büyük basketbol kupası bu. Şu ana kadar hiçbir konuşmacı buna değinmedi. İlk önce söylenmesi gereken şey buydu” dedi.

11 Mayıs 2016 Çarşamba, 15:29
Abone Ol google-news

Galatasaray Mayıs Ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda konuşan Galatasaray Başkanı Dursun Özbek,divan toplantısında söz alan Can Demir Bertman üzerinden tüm üyelere tepki gösterdi. 

Galatasaray Adası’nda gerçekleşen toplantıda Özbek, konuşmacıların Galatasaray Odeabank’ın kazandığı Eurocup’a değinmemesine tepki göstererek, “Türkiye'ye gelmiş en büyük basketbol kupası bu. Şu ana kadar hiçbir konuşmacı buna değinmedi. İlk önce söylenmesi gereken şey buydu” diyerke çıkıştı.

Konuşmacıların hiçbirinin, Galatasaray Odeabank’ın kazandığı Eurocup’a değinmediğinden yakınan Başkan Özbek, “Bu kupayı buraya getirme sebebim, bir şubemizin Avrupa çapında şampiyon olması; çok mütevazı bir bütçeyle. Teknik ekip ve sporcuların Galatasaray duruşlarından aldıkları hazla kazandıkları bir kupa bu. Bu kupa öyle kısık sesle, ‘gazeteler yazdı tebrik ederiz’ diye geçiştirilmesi gereken bir kupa değil. Türkiye'ye gelmiş en büyük basketbol kupası bu. Şu ana kadar hiçbir konuşması buna değinmedi. İlk önce söylenmesi gereken şey buydu” ifadelerini kullandı. Başkan Özbek daha sonra, üyelerden kupa için emeğe saygı çerçevesinde alkış istedi.