Eczacıbaşı VitrA voleybol severlerle buluşuyor

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı, 27 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirilecek “Voleybol Kanyon’da” organizasyonunda spor tutkunlarıyla bir araya gelecek.

24 Ekim 2018 Çarşamba, 14:16
Eczacıbaşı VitrA voleybol severlerle buluşuyor
Abone Ol google-news

Bu yıl yedincisi düzenlenecek olan etkinlikte, turuncu beyazlı oyuncular “Birlikte Daha Güçlü” sloganıyla voleybol severlerle buluşacak.

Dünyanın en önemli voleybol antrenörlerinden Marco Aurelio Motta ile birlikte, Eczacıbaşı VitrA’nın yıldız oyuncuları Jordan Larson, Yeon Koung Kim, Tijana Boskovic, Güldeniz Önal, Meliha İsmailoğlu, Beyza Arıcı, Simge Şebnem Aköz, Büşra Kılıçlı, Ezgi Dilik, Merve Atlıer, Gözde Yılmaz, Dilara Bağcı, Lauren Gibbemeyer ve Gamze Alikaya Kılıç’ın yanı sıra, Eczacıbaşı VitrA teknik ekibi de Voleybol Kanyon’da organizasyonunda olacak.

Katılımcılara spor dolu bir gün yaşatacak “imza günü” etkinliği, 27 Ekim Cumartesi günü, 12.00-13.30 saatleri arasında, Kanyon AVM B2 katında gerçekleşecek.

Eczacıbaşı VitrA Voleybol Takımı’nın neşeli ve enerjik maskotu Tiger da turuncu beyazlı oyuncular ile birlikte Kanyon’da taraftarlarıyla buluşacak. Ayrıca organizasyon sırasında katılımcılar, takım ile selfie çektirme imkanının yanı sıra Radyo Kanyon DJ’lerinin eğlenceli müzikleriyle de eğlenme fırsatı bulacak.