Evet Fenerbahçe ile görüştük

Serdar Aziz’in menajeri, Fenerbahçe ile görüştüklerini doğruladı. Serdar Aziz her an gidebilir

21 Ocak 2019 Pazartesi, 07:42
Abone Ol google-news

Galatasaray’da dışı bırakılan Serdar Aziz’in menajeri Haluk Canatar, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına telefonla bağlanarak tecrübeli futbolcunun transferi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

“Bildiğiniz gibi Galatasaray yönetimi, teknik heyetin raporu doğrultusunda Serdar'a kulüp bulunmasını istemişti. Serdar da önce hocayla görüşmek istedi. Serdar'ın daha önce Göztepe maçında da böyle bir oynamama durumu olmuştu. Sivas maçında da böyle bir durum olunca Fatih Terim böyle bir karar aldı. Devre arası kulüp bulmak yaz ayları kadar kolay olmuyor. İtalya’da AB dışı 3 oyuncu sınırı var. Abddirahim Albayrak’tan Türkiye içinden de kulüp arama konusunda izin istedim. Durumları biliyorsunuz.

Almanya'dan, Arabistan ve İspanya'dan kulüplerle görüşüyoruz. Abdurrahim Albayrak ve Semih Özsoy’u telefonda görüştürdüm. Ama biz Galatasaray'ı kızdıracak hiçbir şey yapmadık. Ben bütün görüşmeleri Galatasaray'dan izin alarak yaptım. Fenerbahçe’ye de Galatasaray'ın iznini aldığımı belirttim.

Serdar Aziz'in Fenerbahçe'ye gitme ihtimali var. Serdar Aziz ile Ersun Yanal telefonda görüştü. Alacaklar bütün kulüplerde var. Alacaklarla ilgili hiçbir zaman hukuki adım atmadık, atmayacağız. Ayrıca miktarın ne kadar olduğunu da söylemedim."