Galaxy E7 kullanıcılarına kötü haber!

Samsung’un Galaxy E7 model akıllı telefonunu kullananlara kötü haberimiz var. Ülkemizde de satılan ve uygun fiyatıyla dikkat çeken Samsung Galaxy E7 kullanıcılarına kötü haber Samsung İngiltere’den geldi. Kötü haber Twitter üzerinden resmi kaynaklardan paylaşıldı.

22 Ağustos 2015 Cumartesi, 23:00
Abone Ol google-news

Metal ve tek parça gövdeye sahip Galaxy A serisinin plastik versiyonu olan Galaxy E serisi, kullanıcılarını üzecek. Daha önce Android 5.0 Lollipop sürümü güncellemesi için 2015’in üçüncü çeyreği sözü verilmişti. Galaxy E5 ve Galaxy E7 modellerine güncellemenin geleceği resmi olarak doğrulanmıştı ancak öyle olmadı. Galaxy E5 için yayınlanan Android 5.0 Lollipop güncellemesinden sonra Galaxy E7 kullanıcıları Samsung’u soru yağmuruna tuttu. Çünkü daha yüksek teknik özelliklere sahip olan Galaxy E7’ye hala güncelleme gelmemişti.
Bunun üzerinde Samsung İngiltere’nin resmi Twitter hesabından, Galaxy E7 modeli için Android 5.0 Lollipop güncellemesinin gelmeyeceği söylendi. Ancak sebebi açıklanmadı. Bu durum kullanıcıların tepki göstermesine sebep oldu. Çünkü Galaxy E5 ve Galaxy E7 modellerinin teknik özellikleri birbirinin aynısı. Tek fark Galaxy E7 modelinin 512 MB fazladan RAM’e sahip olması. Daha yüksek RAM’i olmasına rağmen güncellemenin gelmeyecek olması haklı olarak tepki gösterilecek bir durum. Android 4.4.4 sürümünde kalan Galaxy E7 için tek umut bağımsız geliştiriciler oldu. Bakalım onlar da Galaxy E7’yi yalnız mı bırakacak?

Tüm Samsung telefon modelleri 1 Dolar!