Gazipaşa'da 1 milyon liralık uyuşturucu operasyonu

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde jandarmanın operasyonunda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan hintkeneviri ve kubar esrar ele geçirildi.

22 Temmuz 2015 Çarşamba, 10:45
Abone Ol google-news

Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde jandarmanın operasyonunda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan hintkeneviri ve kubar esrar ele geçirildi.Antalya'nın Gazipaşa İlçesi'nde jandarmanın operasyonunda piyasa değeri yaklaşık 1 milyon lira olan hintkeneviri ve kubar esrar ele geçirildi.
Antalya Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ile Gazipaşa İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı Zeytinada Jandarma Komutanlığı ekipleri, 34 yaşındaki M.A.'nın Kırahmetler Mahallesi'nde kiraladığı serada uyuşturucu madde yetiştirdiği ve ticaretini yaptığını tespit etti. Önceki gün saat 11.00 sıralarında M.A.'nın kiraladığı sera ve oturduğu eve operasyon düzenlendi. Etrafına kabak bitkisi dikilerek kamufle edilen serada yapılan aramada, boyları 1 ile 4 metre arasında değişen 1324 kök hintkeneviri, evde ise çamaşır iplerine asılmış 50 kilogramı kurutulup paketlenmiş 330 kilogram kubar esrar maddesiyle ruhsatsız av tüfeği ele geçirildi.
Piyasa değerinin yaklaşık 1 milyon lira olduğu belirtilen uyuşturucu maddeler jandarma ekiplerince