Hakan Şükür'ün istifası twitter'ı salladı!

istanbul Milletvekili Hakan Şükür'ün AKP'den istifası twitter'ı da karıştırdı.

16 Aralık 2013 Pazartesi, 19:55
Abone Ol google-news

İşte o yorumlardan bazıları:

Ugur Ergan @ugur_ergan  
Hakan Şükür'ün istifası sembolik olarak çok ama çok önemli. Açıklaması, Cemaat'in manifestosu gibi. İplerin (şu an için!) koptuğunun kanıtı
 
Ergun Babahan @ebabahan  
Anladigim kadariyla AK Parti'de Cemaat'e yakin milletvekili sayisi 2 imis
 
Ismail Kucukkaya @KucukkayaIsmail  
AK Parti'nin 11 yıldır yaşamadığı türden olaylar bunlar. En derin depremlerde, Köşk seçimlerinde bile böylesi olmamıştı. Çok enteresan...
 
Yaşar Okuyan @yasarokuyan  
HAKAN ŞÜKÜR AKP DEN İSTİFA ETMİŞ..NE ÜZÜLDÜM NE ÜZÜLDÜM,BİLEMEZSİNİZ..NE OLUR GERİ DÖN..GERİ DÖN..SEZEN AKSU NUN ŞARKISI SENİN İÇİN...
 
Ebru Çapa @ebrucapa  
"Politika önceliğim değil" diyorsan ki orası malumu ilam, vekillikten istifa etsene esas. Milletin bağımsız vekiliymiş. Pabucumun vekili.
 
Guler Komurcu @gulerkomurcu  
İstifa haberi şaşırtıcı mı? Değil. Şimdi asıl soru; devamı gelir mi?!Cevap! Gelişmeler yeteri kadar açık!...
 
Hikmet Genc @hikmetgenc  
Hakan Şükür AK Parti'den istifa etti.Ulan en başta fişlenecek adamı fişlemeyi unutmuşlar!...Asdfljşşhdasdfc
 
Cüneyt Özdemir @cuneytozdemir  
Hakan Şükür'ün istifası kadar istifa mektubu da konuşulur. Ak Partiye veda mektubu, cemaate bağlılık manifestosu yazmış. KCK iddiası ilginç!
 
Nami ÇAĞAN @NamiCAGAN  
Hakan Şükür'ün AKP'den istifası çok da haber değil, CHP'ye geçerse haber olur.
 
haluk_eyidogan @haluk_eyidogan  
AKP de ikinci istifa. Artık çatlama yarılmaya dönüşüyor. Anlaşılan arkası gelecek istifaların. AKP yeni yıla eksik takımla giriyor.
 
Ferdan Ergut @FerdanErgut  
Teknik Direktör Fetullah Gülen forvet hattında Hakan Şükür'e görev vermiş.
 
Asım Yıldırım @asim_yildirim  
Bu istifa AkParti yöneticilerinin canını çok sıkacak. İdris Bal'dan sonra Hakan Şükür de partiden istifa etti.
 
REYHAN KARACA @Reyhan_Karaca  
Ve Hakan Sukur Ak Parti'den istifa etmis...
 
Oray Egin @orayegin  
Hakan Şükür safını nikah şahidi Hocaefendi'den yana seçti ve AKP'den istifa etti. Bir de kendini önemseyip tavır falan koymuş ya pöf.
 
Cigdem Mater @cigdemmater  
hakan sukurun istifa mektubundaki 'siyasi hayatim boyunca' bolumune gelince bi gülme geldi. siyasi hayatmis, peh.

haluk_eyidogan @haluk_eyidogan  AKP de ikinci istifa. Artık çatlama yarılmaya dönüşüyor. Anlaşılan arkası gelecek istifaların. AKP yeni yıla eksik takımla giriyor.