Hoşçan: 'Eskişehirspor geliyor'

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, "Gerekirse bir-iki transfer yapabiliriz ancak kadromuz çok iyi durumda. Bir kesin ama iki transferle sezona iyi başlamayı hedefliyoruz. Beklenen Eskişehirspor, geliyor" dedi.

12 Ağustos 2014 Salı, 11:18
Abone Ol google-news

Hoşcan, Eskişehirspor Kulübü'nün resmi internet televizyonu olan "esestvonline.com"a yaptığı açıklamada, takımın Avusturya kampında futbolcularla birlikte bulunduğunu belirterek, takımın nasıl bir yapı içinde olduğunu görmek istediğini kaydetti.

Futbolcularla, teknik heyet ve sağlık ekibiyle görüşmeler yaptığını anlatan Hoşcan, şöyle konuştu:

"Burada tam bir kolej havası oluşmuş durumda. Takım içinde yeni transferlerin bulunmasına rağmen herkes bir uyum içinde. Eski ve yeni futbolcular içinde güzel bir diyalog var. Takımın büyükleri, gençlere ağabeylik yapıyor. Takımda iyi bir performans var. Herkes işine odaklanmış durumda. Şu ana kadar yaptığımız hazırlık maçlarında aldığımız sonuçlara önem vermiyorum. Teknik direktörümüzü Ertuğrul Sağlam ile transfer konusunda görüşmeler yapıyoruz. Hangi bölgede eksikliklerimiz var? Bunları değerlendiriyoruz. Bu sene 50. yılımıza giriyoruz. Bu konuda iyi çalışmaları var. Takımın havasına o yüzden önem veriyoruz."

-"Beklenen Eskişehirspor, geliyor"

Hoşcan, Avusturya kampının bitmesine üç gün kaldığını hatırlattı.

Kampın ardından Eskişehir'e dönüp lige hazırlıklarla ilgili son noktaları koyacaklarını ifade eden Hoşcan, "50. yılımızda yeni kadromuz ve yapılanmamızla her şeyin iyi olacağını düşünüyorum. Gerekirse bir-iki transfer yapabiliriz ancak kadromuz çok iyi durumda. Bir kesin ama iki transferle sezona iyi başlamayı hedefliyoruz. Beklenen Eskişehirspor, geliyor" dedi.