Iglesias resmen Bursa'da

Bursaspor, daha önce prensipte anlaştığı Leonardo Andres Iglesias ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı.

05 Ocak 2010 Salı, 15:37
Abone Ol google-news

Özlüce Tesisleri'nde gerçekleşen ve Bursaspor Futbol Şube Sorumlusu Mesut Mestan'ın hazır bulunduğu törende, Arjantinli futbolcu Iglesias kendisini 6 ayı opsiyonlu 1.5 yıllığına yeşil-beyazlı renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Iglesias'ın daha önce Kayserispor'da Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte çalıştığını belirten Mesut Mestan, ''Ertuğrul hocamız kendisini çok iyi tanıyor. İnşallah bundan sonra atacağı gollerle Bursaspor'u hedeflediğimiz noktaya taşıyacak oyunculardan biri olacak. Kendisine başarı diliyorum. Camiamıza ve kendisine hayırlı olsun'' dedi.

Iglesias da Ertuğrul Sağlam istediği için Bursaspor'a geldiğini anlatarak, ''Daha önce Ertuğrul hoca ve ekibiyle Kayseri'de çalışmıştım. Onları çok iyi tanıyorum, onlar da benim nasıl bir futbolcu olduğumu biliyor. Ertuğrul hoca beni aradı ve ben de seve seve kabul ettim'' diye konuştu.

Fiziksel olarak hazır olmadığı için antrenmanlara yılbaşından önce başladığını dile getiren Arjantinli futbolcu, kısa sürede takım arkadaşlarıyla aynı seviyeye gelmeyi planladığını bildirdi.