iPad Air 3 kılıfı ortaya çıktı

iPad Air 3 kılıfı olduğu iddia edilen bir görsel ortaya çıktı. Henüz piyasaya çıkmamış olan tabletin kılıfı sizlerle.

13 Mart 2016 Pazar, 18:41
Abone Ol google-news

Apple tarafında beklenen tablet bilgisayar iPad Air 3 veya bir diğer ismiyle iPad Pro 9.7 için geri sayım başlamışken, tabletin kılıfı ortaya çıktı. Görsellerde ilgi çekici detaylar var. Bazı detaylar, geçtiğimiz dönemlerde ortaya çıkan söylentileri doğruluyor.
iPad Air 3 kılıfı (iPad Pro 9.7)
9.7 inç ekran boyutlu iPad Air serisin bu yıl yenilenecek. Tabletin ismi ve teknik özellikleriyle ilgili farklı bilgiler olsa da ilk defa bir görsel oraya çıktı. Bazı kaynaklarda tabletin iPad Pro 9.7 inç olarak adlandırılacağı söyleniyor. 12.9 inçlik iPad Pro modelinin küçültülmüş bir versiyonu şeklinde beklenen ürün için bir diğer isim alternatifi ise iPad Air 3.


iPad Air 3 kılıfı şimdiye kadar bu tabletle ilgili basına sızan ilk görsel. Apple’ın standart deri kılıflarını andıran iPad Air 3 kılıfı bazı detaylar hakkında ilk ipuçlarını da veriyor. İlk detay tabletin sağ tarafındaki üç pinli bağlantı yuvası. Bu yuvayı daha önce iPad Pro modelinde görmüştük. Özel bağlantı portu aracılığı ile tablete klavye takılması mümkün oluyordu. Benzer bir durum iPad Air 3 için de mümkün olabilir.
Haberimizin içerisinde görebileceğiniz iPad Air 3 kılıfı görsellerinde, kılıfın içerisinde cihazın kendisi değil, maketi bulunuyor. Bahsedebileceğimiz son detay ise cihaz üst kısmındaki hoparlöre benzeyen delikler. Tıpkı iPad Pro modelinde olduğu gibi iPad Air 3 modelinin de dört bir köşesinde hoparlör olacağı zaten söyleniyordu, bu görseller ile kesinleşmiş oldu. Cihazın 21 Mart tarihinde düzenlenecek olan Apple etkinliğinde resmiyet kazanması bekleniyor.
HTC One 10 için iki yeni fotoğraf geldi!