İşte Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'ın Uruguay'daki evi

Çiftlik Bank’ın sahibi olarak Türkiye’nin konuştuğu isim Mehmet Aydın’ın (27) Uruguay’da yaşadığı ev görüntülendi.

17 Mart 2018 Cumartesi, 09:55
Abone Ol google-news

<video:943963>

Yüksek kâr payı vaadi ile 77 bin 843 kişiden 511.7 milyon TL toplayan Çiftlik Bank’ın sahibi Mehmet Aydın'ın Urugay'daki evinin görüntüleri ortaya çıktı.

Mehmet Aydın’ın Uruguay’da yaşadığı yere ilişkin ayrıntılara, bir yıl önce avukatına verdiği vekâletname ile ulaşıldı.

Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın'dan mağdurlara sesli mesaj: Geçmiş olsun...

ADRESİNİ VERDİ

Hürriyet'te yer alan habere göre Aydın, 8 Haziran 2017’de Türkiye’nin Arjantin’in Buenos Aires elçiliğine giderek, İstanbul’da bulunan Avukat Mehmet Tuna’ya vekâletname verdi. Aydın sunduğu belgelerde kendi kimlik bilgileri yanı sıra Uruguay’da yaşadığı yerin açık adresini de elçilik görevlileri ile paylaştı. Aydın’ın verdiği adres başkent Montevideo’nun Barriro Carrasco bölgesinde bulunuyor. Hürriyet, söz konusu adres üzerinde yaptığı araştırmalar sonrası Aydın’ın kaldığı rezidansın görüntülerine ulaştı.

ÖZEL GİRİŞİ VAR

Mehmet Aydın’ın adres olarak gösterdiği yerde 620 metrekare oturumlu ikişer katlı 4 adet rezidans daire bulunuyor. Özel girişi ve bahçesi bulunan tüm daireler, güvenlik, temizlik ve otopark hizmetlerinden de yararlanabiliyor. Ancak yurtdışına kaçtığı söylenen Mehmet Aydın’ın bu adreste yaşayıp yaşamadığı ya da hedef saptırmak için mi bu adresi kullanıp kullanmadığı ise bilinmiyor.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız...