Karaman'da komşuların çocuk kavgası: 3 yaralı

Karaman'da aynı apartmanda oturan iki komşu arasında çocukların gürültü yaptığı iddiasıyla çıkan kavgada 3 kişi bıçakla yaralandı.

11 Eylül 2016 Pazar, 11:00
Abone Ol google-news

 

Olay, dün saat 21.00 sıralarında merkez Nefise Sultan Mahallesi 235'inci sokakta meydana geldi. 61 yaşındaki Zekeriya Kara, iddiaya göre komşusu 39 yaşındaki Şükrü Bala'ya çocuklarının gürültü yaptığını söyleyip, tepki gösterdi, Bala da iddiaya göre gürültüyü Kara'nın torunlarının yaptığını öne sürdü. İki komşu çocuk gürültüsü nedeniyle tartıştı.

Aile fertlerinin de katılması üzerine tartışma büyüyüp kavgaya dönüşünce, iddiaya göre Zekeriye Kara evden aldığı bıçakla Bala ailesine saldırıp, Şükrü Bala ve eşi Aysel Bala'yı kolundan, oğlu 18 yaşındaki Rafet Bala'yı göğsünden bıçakladı. Yaralılara ilk müdahaleyi, yoldan geçen ve yardım çığlıklarını duyup koşan bir doktor yaptı. Ardından da yaralılardan Rafet Bala, çağrılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi'ne Şükrü Bala ve Aysel Bala da özel hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan yaralılardan Rafet Bala'nın hayatı tehlikesinin devam ettiği belirtildi. Zekeriya Kara da evinde polis tarafından gözaltına alındı.