Kocaeli'de bir kişi daha yaşamına son verdi

İzmit'te geçirdiği hastalıklar nedeniyle psikolojisinin bozulduğu iddia edilen Ahmet O. evinde yaşamına son verdi. Ahmet O. ile birlikte, basına yansıyan haliyle Kocaeli'de 7 gün içinde 7 kişi yaşamına son vermiş oldu.

15 Şubat 2021 Pazartesi, 16:49
Kocaeli'de bir kişi daha yaşamına son verdi
Abone Ol google-news

İzmit ilçesi Tavşantepe Mahallesi Ramazan Sokak'ta müstakil bir binada yaşayan Ahmet O.'dan (62) haber alamayan yakınları, eve bakmaya gitti. İçeri giren yakınları Ahmet O.'nun yaşamına son vermiş olduğunu fark edince polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Gelen sağlık ekipleri Ahmet O.'nun yaşamını yitirdiğini belirledi.

Yapılan incelemenin ardından Ahmet O.'nun cansız bedeni, otopsi için Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.
Evli ve 2 çocuk babası Ahmet O.'nun geçirdiği hastalıklar nedeniyle psikolojisinin bozulduğu öne sürüldü. 

7 GÜNDE 7 İNTİHAR

Bugün Kocaeli isimli haber sitesinde yer alan habere göre, evli ve 2 çocuk babası olan Ahmet Orhan’ın bir süredir prostat ve verem nedeniyle tedavi gördüğü, ağrıları nedeniyle de psikolojisinin bozulduğu ve psikolojik tedavi gördüğü öğrenildi.

Orhan’ın cenazesi tamamlanan işlemlerinin ardından ailesine teslim edilerek toprağa verilecek. Ahmet Orhan’ın intiharının ardından Kocaeli’de son 7 günde 7 intihar vakası meydana gelirken 2021’in ilk gününden bu yana intihar edenlerin sayısı ise 13’e yükseldi.


  • İlgili Haberler

  • İşçi Ünal Çetinkaya yaşamına son verdi İşçi Ünal Çetinkaya yaşamına son verdi