Malaga'dan Amrabat transferi için açıklama

Geçtiğimiz hafta Amrabat transferi için İstanbul'a gelen ve Galatasaray yönetimi ile pazarlığa oturan Malaga yönetimi görüşmelerlerle ilgili açıklamalarda bulundu.

19 Nisan 2015 Pazar, 12:56
Abone Ol google-news

Malaga kulübü sportif direktörü Mario Armando Husillos, takımda herkesin Amrabat'ı istediğini ancak onun için istenen 3.5 milyon Euro'yu vermelerinin zor olacağını söyledi. Yönetici Husillos takımının Real Madrid ile oynadığı karşılaşma sonrası gazetecilerin karşısına geçerek Galatasaray yönetiminden şikayetçi oldu.

Galatasaray'ın eski yönetiminin bu transfere daha sıcak baktığını ve pazarlığa yanaştığını hatırlatarak, "Ne olduysa yeni yönetimin işbaşına gelmesiyle oldu. Farklı kişilerle pazarlık ediyoruz. Ay sonuna kadar süremiz var. Çünkü Amrabat bizim için çok çok önemli bir oyuncu. Tüm olasılıkları zorlayacağız" dedi.

Malaga kulübü sportif direktörü Mario Armando Husillos, Galatasaray'ın eski yönetimi ile anlaşmaya varılan 3.5 milyon Euro'nun indirilmesi gerektiğine de işaret ederek, 'tamam mı devam mı' arasında bir çizgide olduklarının altını çizdi.