Murat Tavman Twitter'ı salladı !

Türkiye'nin fitness süperstarı Murat Tavman, Burcu Esmersoy'un programında başlayan fitness köşesiyle Twitter'ı salladı.

09 Mayıs 2013 Perşembe, 13:40
Abone Ol google-news

Star Tv ekranlarında yayınlanan Burcu Esmersoy’un sunduğu “Nedir Ne Değildir” programında yepyeni bir bölüm yayınlanmaya başladı. Türkiye'nin Fitness Süperstarı Murat Tavman'ın fit kalmanın sırlarını anlattığı “Tavman'ın Fit Dünyası Lifestyle” köşesi, ilk günden izleyicilerin ilgisini çekti ve hem Türkiye’de hem de dünyada Twitter’da “trend topic” oldu.

Murat Tavman kimdir?

Türkiye’nin Fitness Starı Murat Tavman, ABD’de 15 yıl geçirdi. Amerika’da profesyonel spor modelliği, aktörlük, yazarlık, televizyon program yapımcılığı ve sunumu, özel koçluk yaptı. Daha sonra sinema alanında ürünler vermeye başladı. New York’ta aktörlük ve yönetmenlik atölyelerine katılan Murat Tavman, “Tavman’ın Fit Dünyası” ismini verdiği sistemini televizyon formatına dönüştürdü ve çok satılan bir DVD koleksiyonu oluşturdu.

Top Fitness Model uzun yıllardır beslenme, doğru egzersizler ve sağlıklı yaşam hakkında seminerler veriyor.

“Korkularıma mahkum olmaktansa, her gün hayalimi yaşıyorum” diyen Türkiye’nin Top Fitness Modeli Tavman dünyaca ünlü dergilerin kapaklarını süslemeye devam ediyor.