Saldırı nedeniyle bu etkinlikler iptal

İstanbul Devlet Tiyatroları, internet sitesinden yaptığı açıklamada Küçük Sahne'de bugün ve yarın oynanacak oyunların iptal edildiğini duyurdu.

19 Mart 2016 Cumartesi, 16:34
Abone Ol google-newsİstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kültür Daire Başkanlığı, resmi twitter hesabı üzerinden, "Taksim'de yaşanan hain saldırı sonucundaki üzücü kayıplarımız sebebiyle İBB Kültür Daire Başkanlığına bağlı kültür merkezlerinde 19 Mart Cumartesi ve 20 Mart Pazar günü gerçekleşmesi planlanan konser programları iptal edilmiştir" şeklindeki duyuruyu paylaştı.     

Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde bugün gerçekleştirilecek "Benise The Spanish Guitar", "Kubilay QB Tuncer", "Frankenstein" etkinlikleri ile yarın gerçekleştirilecek "DadanZ-Yetişkinler için Dans Atölyesi", "DadanZ-Çocuklar için Dans Atölyesi", "Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu", "Yatak Odası Diyalogları", "Karlar Ülkesi" isimli etkinlikler ertelendi. Merkezde devam eden Digital Revolution ve Goal sergileri ise bugün ve yarın kapalı olacak.     

Bakü Müzik Akademisi ve Yeditepe Üniversitesi öğretim üyesi, Azerbaycanlı ünlü piyanist İslam Manafov'un Yeldeğirmeni Sanat Merkezi'nde vereceği konser iptal oldu.     

Notre Dame de Sion Fransız Lisesi'nde bu akşam yapılması planlanan Vanessa Wagner'in piyano resitali iptal edildi.     

Hisart Canlı Tarih ve Diorama Müzesi'nde sergilenmeye başlayacak olan 2. Dünya Savaşı'na damgasını vuran, dönemin hava harplerinin savaş uçağı Messerschmitt Bf (Me) 109-G6 "GUSTAV"ın tanıtım etkinliği iptal oldu.      

ZORLU'DAKİ ETKİNLİKLER DE İPTAL

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde 19 ve 20 Mart tarihlerinde gerçekleşmesi planlanan aşağıdaki etkinlikler için de iptal edildiği duyurusu yapıldı.

Organizasyon: Zorlu PSM

19 Mart Cumartesi // Benise “The Spanish Guitar” // Ana Tiyatro
19 Mart Cumartesi // Kubilay “QB” Tuncer // Stüdyo
20 Mart Pazar // DadanZ – Yetişkinler için Dans Atölyesi // Stüdyo
20 Mart Pazar// DadanZ – Çocuklar için Dans Atölyesi // Stüdyo
20 Mart Pazar // Bremen Mızıkacıları Perküsyon Grubu // Stüdyo

Organizasyon: Çolpan İlhan & Sadri Alışık Tiyatrosu

19 Mart Cumartesi // Frankenstein // Drama Sahnesi
20 Mart Pazar // Yatak Odası Diyalogları // Drama sahnesi

Organizasyon: Zorlu Çocuk Tiyatrosu
20 Mart Pazar // Karlar Ülkesi // Drama Sahnesi