Sneijder'den Denizli'ye: Merak etme hocam...

Sakatlığındaki kesin durumun ortaya çıkması için gün sayılan ve sezonu kapatabileceği belirtilen Sneijder, kendisiyle yakından ilgilenen Denizli'ye, “Merak etme hocam, en kısa zamanda döneceğim” dedi.

31 Aralık 2015 Perşembe, 12:36
Abone Ol google-news

Diz dış yan bağlarındaki hasar nedeniyle MR’ının çekilmesi beklenen, ancak bunun için de ödeminin giderilmesi beklenen Wesley Sneijder hakkındaki kesin karar 1 hafta içinde verilecek. Hollandalı futbolcunun sezonu kapatma ihtimali olduğu belirtiliyor. Eğer bağlarda kopma meydana geldiyse, Sneijder’e alternatif bir isim aranacak. Tecrübeli futbolcunun ise pes etmeye hiç niyeti yok. Oldukça hırslı olduğu öğrenilen Sneijder’le, hocası Mustafa Denizli’nin bir görüşme yaptığı öğrenildi. Yıldız futbolcunun, durumunu soran Denizli’ye, “Merak etmeyin hocam. En kısa zamanda tedavim bitecek ve takıma katkı vermeye devam edeceğim” dediği belirlendi.

Seferberlik ilan edildi

Kulüp sağlık heyeti de, Sneijder’in durumu için adeta seferberlik ilan edildi. Sakatlığın devre arasına denk gelmesi bir şans olarak görülüyor. Sağlık ekibinin amacı, kamp döneminde Sneijder’i takıma hazır hale getirerek, ikinci yarıda forma giyebilmesini sağlamak.