"Takım uyum sağladıkça oyun güzelleşiyor"

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, ''Takım uyum sağladıkça sahada sergilediğimiz oyun da güzelleşmeye başladı'' dedi.

16 Ekim 2011 Pazar, 11:56
Abone Ol google-news

Türkmen, Orduspor'un Eskişehirspor ile oynadığı maçta takım oyununu sahaya yansıttıklarını söyledi.

Takım oyununun sahaya yansıması ve kazanılan 3 puandan dolayı futbolcuları kutladığını kaydeden Türkmen, şunları belirtti:
''Eskişehirspor karşılaşmasının zor olacağını biliyordum. Ancak milli takım maçlarına verilen arayı teknik direktörümüz Metin Diyadin idaresinde takımımız iyi değerlendirdi. İlk haftalarda takımın zaman içerisinde oturacağını, biraz zamana ihtiyacımız olduğunu söylemiştim. Takım uyum sağladıkça sahada sergilediğimiz oyun da güzelleşmeye başladı. Asıl takım oyunu sahaya yansıdı. Orduspor olarak galibiyeti hak ettik. İlk yarı ve özellikle ikinci yarının son dakikalarına kadar ataklarımızla sahada hep üstün olan taraftık. Oyunun ilk dakikalarında mutlak dediğimiz bir gol pozisyonu vardı ancak olmadı. Oyuncularımız ikinci yarıda bunu telafi ederek peş peşe atılan 2 golle Eskişehirspor'u geçmesini bildi. Oyuncularımızı kutluyorum.''

Kadın ve çocuk taraftarlardan gelen talep üzerine 500 kişilik ücretsiz biletin bine çıkarılacağını ifade eden Türkmen, şöyle devam etti:
''Taraftarımıza, 12'inci adam olarak tribünlerde verdikleri mücadele için teşekkür ediyorum. Başarıda taraftarımızın da büyük etkisi olmuştur. Ayrıca fair-play kapsamında taraftarımızın takımımızı desteklemesi Orduspor taraftarının örnek olduğunu bir kez daha açıkça göstermiştir. Kadın ve çocuk taraftarımız için ayrılan 500 kişilik ücretsiz tribün biletini gelen istekler nedeniyle bine çıkartacağız. Kadın ve çocuk taraftarlarımızın takımımıza göstermiş olduğu yoğun ilgi camiamızı çok mutlu etmiştir.'' Türkmen, galibiyeti, sakatlığı devam eden Numan'a armağan ettiklerini de kaydetti.