The Division kısa bir süreliğine ücretsiz oynanabiliyor

Ubisoft, ücretsiz verdiği oyunlardan sonra kullanıcılarına sürprizler yapmaya devam ediyor. Peki başarılı bir çıkış elde etmiş olan Tom Clancy’s The Division’u ücretsiz olarak deneme fırsatı verecek olan firma bu hakkı kaç günlük tanıyacak? Oyunun boyutu ne kadar? Sistem gereksinimleri neler?

16 Aralık 2016 Cuma, 21:12
Abone Ol google-news

Ubisoft şüphesiz oyun sektöründe büyük işler başarmış ve kendini üst sıralara taşımış bir firma. Fransız asıllı oyun geliştirici birçok oyun ile şuan gündemin göbeğinde yer alan firmalardan birisi.

Tom Clancy’s The Division bu yıl çıkışını yapan ve çıkışından itibaren büyük ses getiren RPG öğelerini barındıran bir TPS oyunu. Birçok oyuncu oyunu satın alma veya sisteminin nasıl performans vereceğine dair şüphe duyarken,
Ubisoft’un kullanıcılarına bu sorunları kenara bırakması için bir şans tanıdığını görüyoruz. 15 Aralık 2016 ile 18 Aralık 2016 tarihleri arasında sizlere 3 günlük bir The Divison macerası yaşatmaya hazırlanan firma, ücretsiz olarak gelen kullanıcılar için çeşitli oyun içi içeriklerde sağlayacak. Güncelleme ile gelen tüm ücretsiz içerikler hesaplarınıza tanınmış olarak gelecek.
Ayrıca oyun içinde kazandığınız tüm başarımlar ve ilerlemeniz kayıt altında tutulacak. Yani oyunu ileride satın alma isteğinde bulunursanız, topladığınız tüm eşyalar ve seviyeniz sizleri bekliyor olacak.
Oyunu ücretsiz olarak denemek için Uplay uygulamasından Free Games bölümüne tıklayıp oradan Tom Clancy’s The Division Free Weekend’ı kütüphanenize eklemeniz yeterli. Oyunun boyutunun 35 GB gibi büyük bir yer kapladığını da göz önüne alırsak, Türkiye’deki kullanıcıların internetleri 3 gün içerisinde oyunu indirebilecek mi tartışma konusu. Ayrıca oyun RPG öğelerinin ve çoklu oyuncu sisteminin yanında açık dünya bazlı olduğundan, pek hafif bir donanım istemiyor.
Oyunun minimum sistem gereksinimlerini aşağıdan inceleyerek bir fikir sahibi olabilirsiniz.
 
The Division Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, windows 10 (sadece 64-bit destekli)
İşlemci: Intel Core i5-2400, AMD FX-6100 ya da daha iyisi
RAM: 6GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 560 2 GB VRAM (NVIDIA GeForce GTX 760), AMD Radeon HD 7770 2 GB VRAM ya da daha iyisi
HDD: 40 GB