THY Gelibolu Oyunları'na sponsor oldu

Türk Hava Yolları (THY), T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Gelibolu Oyunları'nın resmi havayolu oldu.

09 Nisan 2015 Perşembe, 11:25
Abone Ol google-news

Çanakkale Savaşı'nın 100. Yılı'nda savaşa katılan 7 ülke; Türkiye, Birleşik Krallık, Almanya, Fransa, Hindistan, Yeni Zelanda ve Avustralya'nın üniversiteli sporcular tarafından temsil edileceği ve T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde 25-29 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Gelibolu Oyunları'na Türk Hava Yolları'nın sponsor olduğu açıklandı.

Bugüne kadar Euroleague'e ismini veren, Barcelona, Manchester United, Borussia Dortmund, Olimpik Marsilya, Lionel Messi, Kobe Bryant, Didier Drogba gibi birçok önemli spor organizasyonu, spor kulübü ve sporcuya sponsor olan Türk Hava Yolları, Gelibolu Oyunları'nın Resmi Havayolu olarak organizasyona katılacak olan kafilelerin Türkiye ulaşımları konusunda destek olacak.
T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenecek olan Gelibolu Oyunları, 25-29 Nisan tarihleri arasında yapılacak ve sporcular, 3'e 3 basketbol, tenis, plaj voleybolu, bisiklet, kros, yüzme, ragbi, triatlon ve yelken branşlarında mücadele edecek.