Trende telefonla annesine maddi sıkıntılarını anlattı, uyandığında sürprizle karşılaştı

Üniversite öğrencisi Ella Johannessen trende giderken annesiyle telefonda konuştu ve maddi sıkıntılarına ilişkin dert yandı. Uykuya dalan genç kız uyandığında yanındaki peçetenin içerisinde inanılmaz bir sürprizle karşılaştı.

31 Ocak 2018 Çarşamba, 14:53
Abone Ol google-news

İngiltere'de yaşayan üniversite öğrencisi Ella Johannessen, trenle Peterborough'dan Leeds'e giderken annesiyle yaşadığı maddi sıkıntılara ilişkin telefonda konuştu.

Johanessen, uykuya dalmadan önce trende annesiyle yaptığı konuşmada annesine 35 sterlininin kaybolduğunu söyledi. Uyandıktan sonra ise yanındaki peçetenin içinde 100 sterlin bulan genç kadın, kendisine yapılan bu jest karşısında gözyaşlarına boğuldu. Ancak bu iyiliği karşılıksız bırakmama kararı aldı...

 Teşekkür etmek için 100 sterlini bırakan kişiyi arıyor

Genç kadın şimdi teşekkür etmek için tüm ülkede, kendisine 100 sterlin bırakan kişiyi arıyor. Johannessen'in bunun için başlattığı sosyal medya kampanyası ülke çapında çok sayıda kişi tarafından paylaşıldı.

 İngiliz kadın, kendisine yönelik böyle bir jestin anlamının ise çok büyük olduğunu söylüyor. Babasının hayatını kaybetmesinden sonra çok zor bir dönem yaşadığını söyleyen Johannessen'in gönderisi Facebook'ta 5.100 kez paylaşıldı.