Ünal Aysal için bir iddia da Mehmet Demirkol'dan

Zor günler geçiren Galatasaray'da muhalefet olağanüstü kongre isterken Serhat Ulueren'in ardından Mehmet Demirkol da flaş bir iddia ortaya attı. Demirkol, Ulueren'i doğrulayarak eski başkan Ünal Aysal'ın başkan adayı olacağını öne sürdü.

09 Mart 2016 Çarşamba, 13:30
Abone Ol google-news

Galatasaray'da olağanüstü kongre sesleri giderek yükselirken, yorumcu Mehmet Demirkol'dan önemli bir iddia geldi. Geçtiğimiz gün Ünal Aysal'ın aday olacağını iddia eden Serhat Ulueren'e Demirkol da destek çıktı ve "Aysal'ın aday olacağına eminim" dedi.

NTV Spor'da yayınlanan Spor Servisi programında sarı kırmızılı kulübün içinde bulunduğu durumu değerlendiren Mehmet Demirkol, "Burada enterasan bir haber var. Ünal Aysal'ın yeniden başkan adayı olacağıyla ilgili. Ünal Aysal'ın aday olacağına eminim. 'Bu iş bitti, UEFA işi kapandı' deniyor ama sözde kapandı. Esasında evam ediyor. Bu cezayı final zannediyorlar. Düzeltmezsen kendini bu ceza daha başlangıç. Sadece Galatasaray için değil, herkes için. O yüzden düzelt kendini" ifadelerini kullandı.

"BURAK YILMAZ ÇOK UCUZA SATILDI"
Burak Yılmaz için ödendiği açıklanan 7-8 milyon Euro'luk bonservis bedelini düşük olarak nitelendiren Demirkol şöyle konuştu; "2019 sonuna kadar sözleşmesi olan, senede 6,5 milyon Euro kazanacak bir oyuncunun bonservisi ne 7 ne 8 olur. 15 milyon Euro'dan az olmaz. 'Biz çok sıkıştık, paraya ihtiyacımız var, ceza meza...' Onları anlarım. Bunu anlamadım ama Fatih İşbecer anlattıkları kadarıyla, bu adamın derdi şu; "Burada çok acayip kontratlar yapılmış" diyor. Bütün bunlara foks olmuş. Takım makım, bunları zaten bilmiyor. 'Burada acayip bir müsriflik var' diyor. Kulübün suyu aldığı firma veya bardak... İş yapanları suçlamıyorum. Ama; 'buralarda acayip kontratlar var. Bu kontratların bir çoğunu düzeltmeye çalışıyoruz, bir çoğunu da düzelttik' diyor.

Galatasaray Yönetimi'nden komisyoncu itirafı!

"İŞBECER BAZILARININ EKMEĞİYLE OYNUYOR"
Bu kadar problemi düzeltmeye çalışan insan, Galatasaray da kapalı bir kulüp olduğu için ister istemez çok fazla insanı kızdırmıştır. Çünkü milletin ekmeğiyle oynanıyor. Bu mümkün bilmiyorum. Ne denetçiyim ne de Fatih İşbecer'in arkadaşıyım. Fatih Altaylı'nın anlattığı garip bir hikaye. Bir taraftan da o kapalı grup içinde çok fazla insan rahatsız olmuş olabilir. Ben Galatasaray'daki o lisecilik-misecilik sözlerine inanmam. Birisi diyecek ki; 'şuna oy verin', herkes ona oy verecek. Öyle bir şey yok. Ama kapalı bir grup olduğu için ekmeğini tamamen kulübe bağlamış çok insan var. Çok net bu. Bu Galatasaray'da ciddi bir problemdir. Düşünsene bir iş yapıyorsun, bardak satıyorsun. Niye Galatasaray'la yapıyorsun sadece. Git başkalarıyla yap. Türkiye'de bardak alan bir tek Galatasaray mı var? Bu işler kapalı olduğu için biraz kategullilidir. Değişik dönüyor. Daha fazlasını söylemeyeyim. Bu konuda çok fazla insanı kızdırmış olabileceğine dair enformasyonum var. Ama Fatih Altaylı'nın yazdığı şeyi ben de anlamadım."

Galatasaray CAS’a gidiyor