Üniversiteli kızı fuhuşa sürüklediler

Adana’da üniversite öğrencisi 23 yaşındaki N.C., internette chat yaparken tanıştığı çiftin tuzağına düşüp, fuhuş batağına sürüklendi. İlaçlı kolayla uyutulduktan sonra çıplak görüntüleri çekilerek şantaj yapılan, 3 yıl boyuncu internetteki sitelerde striptiz görüntüleri yayınlanan ve fuhuş yaptırılan N.C., düştüğü tuzaktan kurtulmak için polise sığındı.

14 Ekim 2011 Cuma, 10:42
Abone Ol google-news

Çukurova Üniversitesi’nde okuyan N.C., internette bir sosyal paylaşım sitesinde 27 yaşındaki S.H. adlı kadınla tanıştı. Sohbeti ilerleten N.C., S.H.’nin yüz yüze tanışma davetini kabul etti.

Bir kafeteryadaki buluşmada S.H. ve eşi 26 yaşındaki T.H., samimiyet kurdukları N.C.’yi akşam yemeğine davet etti. Daveti kabul eden N.C., yemek sırasında kolasına ilaç atılıp, uyutuldu. S.H. ve T.H., kendinden geçen N.C.’nin çıplak görüntülerini kameraya çekti. Bir süre sonra ayılan N.C.’ye çektikleri görüntüleri izleten çift, internetteki bazı sitelerde striptiz yapması istedi, kabul etmemesi halinde çıplak görüntüleri internette yayınlamakla tehdit etti. İnternet üzerinden üç siteye N.C.’nin striptiz yaparken çekilmiş görüntülerini yükleyen T.H., 2 yıl boyunca genç kızı kullanarak, para kazandı.

 T.H., N.C.’den daha fazla yararlanmak amacıyla internet üzerinden erkeklere pazarlamaya başladı. Bir yıl boyunca T.H.’nin bulduğu paralı müşterilerle fuhuş yapan N.C., sürüklendiği hayattan kurtulmak için  polise sığındı.N.C.’nin şikayeti üzerine harekete geçen Ahlak Bürosu, Gasp Bürosu ve Bilişim Suçlarıyla Mücadele Büro Amirliği ekipleri, T.H.’nin kurduğu üç sitede, bazı kadınların canlı olarak para karşılığı striptiz yaptığını, aralarında işadamlarının olduğu erkeklerin soyunma görüntülerini kaydederek onlara şantaj yaptığını tespit etti. Polisler, şüpheliler T.H. ve eşi S.H.’yi fuhuşta kullandıkları iddia edilen bir evde gözaltına aldı. Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden, T.H. tutuklandı, S.H. ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.Polis, bilgisayar kayıtlarını ve ele geçirilen CD’leri inceleyerek T.H.’nin şantaj yaptığı müşterilerine ulaşmaya çalışıyor.