Yolda yürüyen kadına taciz etmeye kalkıştı

Konya'da yolda yürüyen bir kadını sarılıp yere yatırarak taciz etmeye kalkan evli, inşaat işçisi, 45 yaşındaki E.Ü., vatandaşlar tarafından hastanelik edildi.

13 Mart 2016 Pazar, 14:02
Abone Ol google-news
<video:497230>

Konya'da yolda yürüyen bir kadına sarılıp, yere yatırarak taciz etmek istediği öne sürülen evli, inşaat işçisi, 45 yaşındaki E.Ü. gözaltına alındı.

SARILIP YERE YATIRDI

Olay, bugün saat 08.00 sıralarında merkez Karatay İlçesi Ali Ulvi Kurucu Caddesi'nde meydana geldi. E.Ü., iddiaya göre yolda yürüyen sarışın bir kadının arkasından yaklaşıp, ona sarıldıktan sonra yere yatırarak taciz etti.SÜRÜCÜLER BAYILTTI

Kadının çığlıkları yoldan geçen sürücüler araçlarından inip, kadını kurtarmak için koşmaya başladı. Sürücülerin geldiğini gören E.Ü. de kaçmaya çalıştı. Sürücüler tarafından yakalanıp dövülen E.Ü., baygınlık geçirip yere yığıldı.

Bu sırada kimliği belirlenemeyen kadın, olayın şokuyla ağlayarak hızla uzaklaştı.

"BU HASTALIK YENİ BAŞLADI"

Sürücüler daha sonra polise haber verdi. Gözaltına alınan E.Ü. polise verdiği ilk ifadesinde, "Ağabey bu hastalık bende yeni başladı. Daha önce hiç yapmadım" dedi.

"ÖNCE TANIDIĞI SANDIK"

Müdahale eden sürücülerden biri yolun karşı tarafında aracı ile ilerlediğini belirterek, "Kadına sarıldı. Önce tanıdığı sandık. Daha sonra kadını yere yatırıp, üzerine kapandı. Kadında ağlayıp çığlık atınca, araçtan inip yardıma koştuk. Bu sırada adam kaçmaya başladı. Çevredekilerle birlikte yakaladık. Kadın da korkup kaçtı" dedi.