Yurttaş kongreye tepki gösterirken Bakan Koca tebrik etti

AKP'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'nde yaşanan yoğunluk ve Covid-19 tedbirsizliği kameralara yansımış, yurttaştan ve uzmanlardan tepki gelmişti. Sosyal medyadan açılan, "Fahrettin Koca nerede" etiketinde tepkiler sürerken, Sağlık Bakanı Koca'dan tebrik mesajı geldi.

24 Mart 2021 Çarşamba, 17:41
Yurttaş kongreye tepki gösterirken Bakan Koca tebrik etti
Abone Ol google-news

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ve koronavirüs tedbirlerinin hiçe sayıldığı AKP'nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne yurttaşlar sert tepki getirdi.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın ismine açılan etikette, "Fahrettin Koca nerede?" diye soruldu. Sosyal medyadan ya tepkiler art arda gelirken Sağlık Bakanı Koca'dan tebrik mesajı geldi.

"Bu ruhla kurulan Ak Parti 2023’te, 2053’te ve 2071’de de aynı vizyonla yoluna devam edecek" diyen Koca yeniden genel başkan seçilen Erdoğan'ı da tebrik etti.

Koca'nın mesajı şöyle:

Karanlıkları aydınlığa kavuşturacak olan sevgi, merhamet ve ilimdir. Bu ruhla kurulan Ak Parti 2023’te, 2053’te ve 2071’de de aynı vizyonla yoluna devam edecek. Kongremizde yeniden başkanlığa seçilen Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı yürekten tebrik ediyorum."