Jamie Campbell Bower'lı Witchboard'dan ilk fragman geldi

Stranger Things dizisi ile adını duyuran Jamie Campbell Bower, yaklaşan korku filmi Witchboard'da yer alıyor.

Yayınlanma: 23.07.2023 - 15:53
Jamie Campbell Bower'lı Witchboard'dan ilk fragman geldi
Abone Ol google-news

80'lerin klasik filmlerinden biri olan Witchboard'un yeniden çevrimi olan film 2024 yılında ekranlarda olacak. 

Witchboard, Kevin Tenney tarafından yönetilen 1986 yapımı aynı adlı korku filminin yeniden çevrimi. Filmde Tawny Kitaen, lanetli bir ruh çağırma tahtası aracılığıyla uzun zaman önce ölmüş baltalı bir katil tarafından giderek daha fazla ele geçirilen bir kadın rolündeydi. Film çıktığı dönemde çok beğenildi ve iki devam filmine yol açtı: Yine Tenney tarafından yönetilen ve Ami Dolenz ile Laraine Newman'ın rol aldığı Witchboard 2: The Devil's Doorway ve Kanada yapımı Witchboard III: The Possession. Her iki devam filminin de şeytani bir Ouija tahtasına odaklanması dışında orijinaliyle pek bir ilgisi yoktu. Ouija'nın artık kendi korku serisine sahip olduğu göz önüne alındığında, yeniden yapımın daha az ticari markalı bir şeye geçmesi gerekiyordu.

WITCHBOARD OYUNCU KADROSU

Stranger Things'in dördüncü sezonunda canavar Vecna'yı canlandıran Campbell'ın yanı sıra Iseman Emily'yi, Dominguez Christian'ı canlandırırken Antonia Desplat ve Charlie Tahan da rol alacak. Filmin yönetmenliğini 80'lerde Dreamscape, Nightmare on Elm Street 3: Dream Warriors ve The Blob'un yeniden çevrimiyle korku sinemasındaki başarısını kanıtlayan Chuck Russell üstleniyor.

WITCHBOARD'UN KONUSU

Witchboard, eski bir at arabası evinde kafe açmak için New Orleans'a taşınan Christian ve Emily'ye odaklanacak. Evde bulunan tahta nedeniyle Emily tahtanın kötücül etkisi altına girer. Yardım için Babtiste'i arar ancak Babtiste'in de onları rahatsız eden doğaüstü güç kadar kötü olabileceğini öğrenir. Doğal olarak kara büyü kargaşası başlar. 

Witchboard 2024 yılında gösterime girecek.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler