Bergüzar Korel'in yeni dizisi 'Düğüm'den yeni görüntüler

Amazon'un sahip olduğu video yayın platformu Prime Video'da ilk yerli dizi olacak olan Düğüm'den ilk görüntüler paylaşıldı. Düğüm 2024 yılında Prime Video abonelerine yayınlanacak.

Yayınlanma: 21.09.2023 - 17:04
Bergüzar Korel'in yeni dizisi 'Düğüm'den yeni görüntüler
Abone Ol google-news

Prime Video, geçtiğimiz günlerde ilk yerli Amazon Original dizisi Düğüm’ün, 2024 yılında Prime Video aboneleriyle bir araya geleceğini açıkladı. Çekimleri devam eden diziden yeni görsel yayınlandı. 

Yapımcılığını Onur Güvenatam’ın üstlendiği Düğüm’ün başrolünde başarılı oyuncular Bergüzar KorelCaner Cindoruk ve Serkan Altunorak yer alıyor. Yönetmenliğini Can Ulkay’ın yaptığı dizinin orijinal hikayesini Arman Güvenç kaleme alırken, senaryo tasarımını ise Selim Erkul üstleniyor. OGM Pictures’ın yapımı polisiye dram/gerilim türündeki dizi, işinde başarılı bir haberci olan Neslihan Turhan’ın hikayesini anlatıyor. 

Dizide Bergüzar Korel, bütün kimliğini doğruluk ve dürüstlük üstüne kurmuş, yetenekli ve hırslı bir televizyoncu olan Neslihan’ı canlandırıyor. Serkan Altunorak ise Neslihan’ın eşi rolünde; duygusal, kırılgan ve sıcakkanlı bir akademisyen olan Vural karakterine hayat veriyor. Düğüm’de Nejat karakteriyle izleyicilerle buluşacak olan Caner Cindoruk ise cinayet büroda görev alan işinde başarılı bir komiser rolünü üstleniyor. 

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler