Anlık seçim sonuçları cumhuriyet.com.tr'de

Türkiye tarihinin en kritik seçimi, Cumhuriyet’te okunur, izlenir... En doğru sonuçlar, en çarpıcı analizler ve yorumlar Cumhuriyet gazetesinde olacak. Seçim sonuçları canlı olarak cumhuriyet.com.tr ve Cumhuriyet TV YouTube kanalından okurlarımıza ulaşacak.

Yayınlanma: 13.05.2023 - 02:00
Abone Ol google-news

AKP iktidarları tarafından 21 yıldır yönetilen Türkiye Cumhuriyeti, bugün (14 Mayıs) tarihinin en kritik seçimlerinden birine gidiyor. 

Türkiye’nin en köklü gazetesi Cumhuriyet, internet sitesi cumhuriyet.com.tr ile seçim günü doğru ve hızlı haber kaynağı olarak okurlarının karşısında olacak.

Cumhuriyet okurları, seçim sonuçlarını Yüksek Seçim Kurulu’nun yayın yasağını kaldırmasıyla birlikte cumhuriyet.com.tr’de öğrenmeye başlayacak.

ANKA Haber Ajansı ve Anadolu Ajansı’nın anlık olarak geçtiği veriler, Cumhuriyet.com.tr’de il il, ilçe ilçe ayrıntılı olarak yer alacak. Cumhuriyet.com.tr’nin seçim takip sistemiyle okurlarımız, herhangi bir ille ilgili seçim sonuçlarına bu yerleşim yeriyle ilgili sayfasını seçerek anlık olarak erişebilecek. Yasakların kaldırılmasıyla birlikte seçim sonuçları, cumhuriyet.com.tr’den ayrıca mobil araçlarla da takip edilebilecek.

www.cumhuriyet.com.tr'nin sosyal medya sayfaları da seçim gündemiyle ilgili haberlerin yanı sıra seçim sonuçlarının okurlarımıza ulaştırıldığı diğer araçlar olacak. Cumhuriyet yazarları ve pek çok konuk Cumhuriyet YouTube kanalında anlık değerlendirmeler yapacak.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler