CHP’nin İzmir adayı Cemil Tugay oldu: Özgür Özel’den ilk yorum

CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den İzmir’de belediye başkan adaylarının belli olmasının ardından ilk değerlendirme geldi. CHP'nin İzmir adayı Cemil Tugay sosyal medya hesabından "Buradan tüm İzmirlilere, İzmir’de yaşayan herkes için, hiç durmadan çalışacağımızın sözünü vermek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Yayınlanma: 29.01.2024 - 23:19
CHP’nin İzmir adayı Cemil Tugay oldu: Özgür Özel’den ilk yorum
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi, İzmir’e ilişkin kararını verdi. Buna göre, PM'ye sunulan listede büyükşehir için Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın ismi belirlendi.

Özgür Özel’den ise açıklanan adaylara ilişkin ilk değerlendirme geldi. 

Gazeteci Saliha Çolak, Özgür Özel’in “Değişim nerede diyenler İzmir’e baksınlar” dediğini aktardı.

CHP'nin yerel seçimde İzmir adayı olan Cemil Tugay da sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

Tugay'ın paylaşımı şu şekilde:

"Değerli İzmirliler,

Gözbebeğimiz İzmir’in daha parlak bir geleceğe sahip olması için yola çıkıyoruz. Bugün buradan tüm İzmirlilere, İzmir’de yaşayan herkes için, hiç durmadan çalışacağımızın sözünü vermek istiyorum. Sorunlara kalıcı çözümler üretecek, İzmir’i geleceğe taşıyacak ve çok çalışacağız.

Gururluyuz, heyecanlıyız ve hazırız. Şimdi hep birlikte, İzmir için daha ileriye!

Bu süreçte desteklerini ve güvenlerini esirgemeyen Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, değerli Parti Meclisi ve Merkez Yönetim Kurulu üyelerimize, saygıdeğer milletvekillerimize, parti üyelerimize ve tüm İzmirli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum."

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ise şunları paylaştı: 

“Aday adaylarımız heyecanla, titizlikle, özenle ev ev, sokak sokak dolaşarak, kendilerini tanıttılar, projelerini anlattılar. Nihayetinde her ilçemizde bir adayımız ile yarışa gireceğiz.  

MYK ve PM kararlarını vererek İzmir adaylarımızı belirledi. Öncelikle yarışa katılan bütün aday adaylarımıza teşekkür ediyorum. Yüzlerce iyi fikir ve proje ortaya koydular, partimiz ve adaylarımız bunlardan yararlanacaktır.

Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Cemil Tugay'ı tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Seçilen ilçe belediye başkan adaylarımızı tebrik ediyorum, İzmir’imiz için canla başla çalışacaklar. 

Yeni bir süreç başlıyor, birbirimizle olan demokrasi yarışını şimdi milletimize hizmet için diğer partilerle yapacağız. Biz hazırız, bu yarışı Cumhuriyet Halk Partisi kazanacak. Hayırlı olsun."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler