Kemal Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül ile görüştü

CHP Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile İstanbul'daki ofisinde bir araya geldi. Ayazağa Kasrı’nda gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü. Gül'ün basın ofisinden yapılan açıklamada, "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 13. cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmüş ve kendisine başarılar dilemiştir" denildi.

Yayınlanma: 31.03.2023 - 15:33
Kemal Kılıçdaroğlu, Abdullah Gül ile görüştü
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın ortak Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ü ziyaret etti.

Ayazağa Kasrı’nda gerçekleşen görüşme yaklaşık 1 saat sürdü ve sona erdi. Ziyaret sonrası taraflardan herhangi bir açıklama yapılmadı.

GÜL'ÜN BASIN OFİSİNDEN AÇIKLAMA

11. Cumhurbaşkanı Gül'ün basın ofisinden görüşmeye ilişkin yapılan açıklamada, "11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 13. cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmüş ve kendisine başarılar dilemiştir" denildi.

AHMET NECDET SEZER'İ DE ZİYARET ETMİŞTİ

Kılıçdaroğlu, önceki gün de 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'i ziyaret etmişti.

Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu'nu aracına kadar uğurlayan Sezer, basın mensuplarının "Kılıçdaroğlu'nun adaylığını destekliyor musunuz?" sorusuna, "Evet" yanıtını vermişti.

Ahmet Necdet Sezer, Kılıçdaroğlu için başarı dileğinde bulunmuştu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler