100. yıl kutlamaları sırasında dehşet anları: 'Yol verme' tartışması tekmeli yumruklu kavgaya dönüştü

Eskişehir’de dün gece Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları yapılırken; seyir halinde olan iki sürücü arasında yol verme tartışması, tekmeli ve yumruklu kavgaya dönüştü.

Yayınlanma: 30.10.2023 - 11:46
Abone Ol google-news

Eskişehir’in Tepebaşı ilçesi Eski Bağlar mahallesinde, dün akşam saat 20.00 sularında Cumhuriyetin 100’üncü yılının kutlamasından dolayı yoğun olan trafiği hızlıca atlatmak isteyen motosiklet sürücüsü, otomobillerin yanlarından geçmek istedi.

O esnada yoluna devam eden otomobil sürücüsü, ani bir manevra ile motosiklet sürücüsünü kenara sıkıştırdı. Yaşanan bu duruma sinirlenen motosiklet sürücüsü, iddiaya göre küfür ve hakaretler savurarak yoluna devam etti.

TARTIŞMA KAVGAYA DÖNDÜ

Otomobil sürücüsü aracından inip motosiklet sürücüsü ve yol arkadaşına hakaretler savurunca tansiyon iyice gerildi. İki grup arasında karşılıklı küfürler ve hakaretlerin ardından kavga başladı.

İddiaya göre çevredeki esnafın birkaçı da otomobil sürücüsünü tanıdığı için kavgaya dâhil oldu. Devam eden tartışmayı gören ve o esnada devriye gezen trafik polisleri olaya müdahale etti.

Kavganın bittiği düşünülürken, ortadan kaybolan motosiklet sürücüsü ve arkadaşı, otomobil sahibini arka Baydemir Sokakta tekrar sıkıştırdı. Daha sonra mahalle esnafının koşarak arka sokağa gittiği görüldü.

Kalabalığın gelmesiyle, motosiklet sürücüsü ve arkadaşı koşarak gözlerden kayboldu.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler