Aydın Nazilli'deki patlamada hayatını kaybedenlerin son görüntüleri ortaya çıktı

Aydın'ın Nazilli ilçesinde dün öğleden sonra meydana gelen patlamanın ardından hayatını kaybeden 7 kişiden 2'sinin ve ağır yaralı olarak kurtulan bir diğer kişiye ait olmak üzere toplamda 3 kişinin olaydan yaklaşık 1 saat önce ilçedeki bir telefoncudan alışveriş yaptıkları anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Yayınlanma: 31.12.2022 - 15:14
Abone Ol google-news

Aydın'da 30 Aralık Cuma günü saat 15.30 sıralarında Nazilli ilçesi Uzun Çarşı’daki bir döner restoranda tüp değişimi sırasında patlama yaşanırken bir anda alevler tüm binayı sardı.

Yangında 7 kişi hayatını kaybederken, biri ağır 5 kişi yaralandı. Olayda hayatını kaybedenler arasında yer alan Fatma Danaş (45), Gamze Karaboğa (10) ile ağır yaralı olarak kurtulan Cennet Yeldi'nin (16) patlama anından yaklaşık bir saat önceki görüntüleri güvenlik kamerasına yansıdı. 

TELEFON KILIFI SATIN ALMIŞLAR

Nazilli'deki bir telefoncunun güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde; Fatma Danaş, Gamze Karaboğa ve Cennet Yeldi'nin telefoncuda telefon kılıfı bakıp beğendiği ve sonrasında satın almaları yer aldı. 

Olaydan yaralı olarak kurtulan Cennet Yeldi, yangın sırasında işyerinin ikinci katındaki pencere önünde bulunan klima motorlarının arasından kaçmayı başarmıştı. 

 


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler