Hastanede Tiktok yayını açan fenomene 'doktor saldırdı' iddiası

Tiktok’ta yayınlar yapan 22 yaşındaki şahıs, İstanbul’da gittiği özel hastanede doktor tarafından darbedildiğini iddia etti. Şahsın dövüldüğü an öncesi yayını açması dikkat çekti.

Yayınlanma: 05.10.2023 - 07:35
Abone Ol google-news

Tiktok’ta yayınlar yapan Bekircan Kartal (22), mide bulantısı için İstanbul Avcılar'da özel bir hastaneye başvurdu. Hastanede serum takılan Kartal, iyi olduğunu takipçilerine duyurmak için canlı yayın başlattı.

İddiaya göre, bu esnada Bekircan Kartal’a takılan serumdan kan akmaya başladı. Duruma tepki gösteren Kartal, hastanedeki doktora ne kadar ödeme yapması gerektiğini sordu. Kartal’a serum için 730 TL ödeme yapması gerektiği söylendi. Fiyatı yüksek bulan Kartal, ödemeyi polis eşliğinde ve evrakları görerek yapmak istediğini iletti. İddiaya göre, bu sözler karşısında öfkelenen doktor, Bekircan Kartal’a tokat ve tekme atıp küfür etti.

Olayla ilgili konuşan Bekircan Kartal, "Serumumu 10 dakikada bitirtip canlı yayını bitirmemi istedi doktor. Hastaneden gitmemi istediler. Kocaman bir serum 10 dakika içinde o kadar çabuk bitemez" dedi.

Serum için yüksek bir fiyat istendiğini söyleyen Kartal, "Ben de bunu polis ve sağlık bakanlığı elemanlarıyla verebileceğimi söyledim. Sonra doktor sinirlendi ve aileme, şahsıma küfür etti. Sırtıma tekme ve yüzüme tokat attı. Canlı yayını kapatmamı istedi, telefonuma vurdu. Olay yerine polis geldi ama hastane içindeki kamera görüntülerini silmişler ve E-nabız’dan baktım doktorun ismini değiştirip kadın bir isim yazmışlar" ifadelerini kullandı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler