Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin duyurdu: Ara tatil için son dakika kararı

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabından bir açıklamaya yayımladı. Tekin, kasım ara tatili için geçerli olmak üzere seminer döneminin online yapılacağını duyurdu.

Yayınlanma: 23.10.2023 - 19:08
Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin duyurdu: Ara tatil için son dakika kararı
Abone Ol google-news

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, sosyal medya hesabından 'Değerli meslektaşlarım' başlığıyla açıklama yaptı.

Tekin, sadece kasım ara tatili için geçerli olmak üzere seminer döneminin online yapılmasına karar verildiğini duyurdu.

SADECE KASIM ARA TATİLİ İÇİN GEÇERLİ

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin'in açıklaması şöyle:

"Hem yaz boyunca yapılan değişikliklerin değerlendirilmesi ve hem de başta ortak sınavlar olmak üzere tatil sonrası yapılacakların planlanmasına odaklanmış bir planlama yaptık. İlgili genel müdür arkadaşların online sunumları ve akabinde okullarda yapılacak değerlendirmeleri detaylıca tanımladık. Ancak hafta sonu Erzurum’da öğretmen arkadaşlarla yaptığımız görüşmelerde, birçok arkadaşımızın daha önceki uygulama nedeniyle kendilerine ara tatil için farklı programlar yaptıkları ve bu nedenle yüz yüze programların ertelenmesi talepleri ile karşılaştım.

Bu nedenle sadece kasım ara tatili için geçerli olmak üzere seminer döneminin online yapılmasına karar verdim. Yalnız bir istirhamım ve bir de uyarım var. İstirhamım lütfen online sunumları dikkatlice takip edelim. Çünkü genel müdürlerimiz uygulamada karşılaşacağınız teknik ayrıntıları sizlerle paylaşacaklar. Uyarım da, nisan ara tatili kesinlikle yüz yüze ve okullarda olacak, planlarımızı buna göre yapalım. Hayırlı olsun."


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler