Trafikte tartıştığı sürücüyü bıçaklamıştı... Minibüs şoförü hakkında tutuklama kararı!

Buca'da yol verme tartışmasında bir sürücüyü darbedip bıçakla yaralayan minibüs şoförü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yayınlanma: 01.09.2023 - 17:08
Abone Ol google-news

İzmir'de Buca İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince, dün olayın ardından gözaltına alınan minibüs şoförü F.B.'nin emniyetteki işlemi tamamlandı. 

Adliyeye sevk edilen şüpheli, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı. Öte yandan İzmir Büyükşehir Belediyesi Zabıta Trafik Şube Müdürlüğü'nün, minibüs şoförü F.B. hakkında, Belediye Emir ve Yasakları Yönetmeliği'nin ilgili maddeleri gereğince, 7 ayrı tutanak düzenleyerek, 9 bin 51 lira para cezası uyguladığı bildirildi. 

Minibüs şoförüne ayrıca belediye tarafından verilen Şoför Tanıtım Kartı'nın iptali için çalışma başlatıldığı kaydedildi. 

NE OLMUŞTU?

Yenigün Mahallesi'nde dün şehir içi yolcu taşımacılığı yapan minibüs şoförü F.B. ile 35 RGU 41 plakalı hafif ticari aracın sürücüsü arasında yol verme yüzünden tartışma çıkmış, aracın önünü kesen F.B. darbettiği sürücüyü bıçakla kolundan ve bacağından yaralamıştı. 

Yaralı, kendi aracıyla gittiği Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılmış, F.B. ise gözaltına alınmıştı.


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler