MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Ekim MasterChef'te kaptan kim oldu?

MasterChef'te rekabet ve heyecan hız kesmeden devam ediyor. MasterChef All Star yarışmasında bu akşam ise kırmızı ve mavi takımların kaptanları belli olacak. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Ekim MasterChef'te kaptan kim oldu?

Yayınlanma: 23.10.2023 - 21:05
MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Ekim MasterChef'te kaptan kim oldu?
Abone Ol google-news

Dün akşam MasterChef'te elenen yarışmacı hayallerine veda etti. Bu akşam ise yeni takımlar oluşturulacak ve bunun için kaptanlık oyunu oynandı. Peki, MasterChef'te kaptanlık oyununu kim kazandı? 23 Ekim MasterChef'te kaptan kim oldu?

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI? 

Yarışmacılar, pazartesi akşamı mavi takım kaptanlığı için mutfağa girdi. Öncesinde Somer şef, formatta ufak bir yenilik olduğunu şu sözlerle duyurdu: ''Bu hafta itibariyle mavi takım kaptanı kırmızı takım kaptanını seçecek ve aralarında bir challenge gerçekleştirilecek.Bu gece sonunda ilk challenge olacak. Kazanana da çok büyük bir avantaj geliyor. Haftanın sonunda kazanan kaptan, çok önemli bir ödülün sahibi olacak. ''İlk kez 23 Ekim Pazartesi akşamı uygulanan kaptanlık challenge'ı öncesinde şefler yarışmacılardan ilk aşamada mantı yapmalarını istedi.

Dokuz yarışmacı arasından mavi takım kaptanlığını Cemre kazandı ve karşısına kırmızı takım kaptanı olarak Dilara'yı tercih etti.

Mavi Takım

Cemre - Kaptan

Alican

Esra

Batuhan

Metin

Barbaros

Tanya

Barış

Kırmızı Takım

Dilara - Kaptan

Hasan

Tahsin

Kıvanç

Tolga

Ayaz

Sergen

Eren


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler