Son Akşam Yemeği filmi konusu nedir? Son Akşam Yemeği filmi oyuncuları kimler? Son Akşam Yemeği vizyona ne zaman girecek?

Yakında vizyona girmeye hazırlanan Son Akşam Yemeği filmi herkes tarafından merak ediliyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla gündeme gelen Son akşam Yemeği filminin vizyona giriş tarihi belli oldu. Peki, Son Akşam Yemeği filmi konusu nedir? Son Akşam Yemeği filmi oyuncuları kimler? Son Akşam Yemeği vizyona ne zaman girecek?

Yayınlanma: 24.10.2023 - 10:30
Son Akşam Yemeği filmi konusu nedir? Son Akşam Yemeği filmi oyuncuları kimler? Son Akşam Yemeği vizyona ne zaman girecek?
Abone Ol google-news

Son Akşam Yemeği filminin vizyon tarihi belli oldu. Dün akşam galası yapılan film sosyal medyada gündem oldu. Peki, Son Akşam Yemeği filmi konusu nedir? Son Akşam Yemeği filmi oyuncuları kimler? Son Akşam Yemeği vizyona ne zaman girecek?

SON AKŞAM YEMEĞİ FİLMİ KONUSU NEDİR?

Film, Mustafa Kemal Atatürk'ün "Arkadaşlar, yarın Cumhuriyet'i ilan edeceğiz" dediği ve Cumhuriyet düşüncesinin artık ete kemiğe büründüğü 28 Ekim 1923 akşamı Çankaya Köşkü'nün mutfağında ve yemek salonunda gelişen olayları konu ediniyor.

SON AKŞAM YEMEĞİ NE ZAMAN VİZYONA GİRİYOR? 

Son Akşam Yemeği, Levent Onan tarafından yönetilen, 27 Ekim 2023'te Türkiye, Azerbaycan ve Avrupa'da vizyona girecek olan Türk tarihî dönem dramasıdır.

ON AKŞAM YEMEĞİ FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Onur Tuna - Mustafa Kemal Atatürk

Pelin Akil - Latife Hanım

Engin Şenkan - Ahir

Azra Aksu - Elif

Necip Memili - Mahmut


İlgili Haberler

Cumhuriyet Tatil Otel Rezervasyon

En Çok Okunan Haberler